Topánky, ktoré tancujú samé! / Topánky do tanečných

Topánky, ktoré tancujú samé! / Topánky do tanečných

Kategórie: Dámske topánky

Chystáte sa do tanečných a potrebujete pohodlné topánky do tanečných? Určite si nekupujte lodičky či sandálove topánky pre bežné nosenie, ale venujte pozornosť kvalitným topánkam do tanečných.

Pre každý tanec sú vhodné iné tanečné topánky, ale všetky majú krásny dizajn a zdôrazňujú ženskosť. Podpätok tanečných topánok musí byť vždy umiestnený uprostred päty pre perfektnú stabilitu a päta by mala byť vystužená pre dostatočnú podporu. Pásky cez priehlavok a chodidlá spolu so semišovou podrážkou uľahčujú napnutie chodidla a mäkká vnútorná stielka zase tlmí nárazy a chráni kostičky.

Ideálnou tréningovou topánkou pre tanečnice, ktoré trávia hodiny učením alebo skúšaním spoločenských tancov, je topánka uzavretá, teda v štýle lodičiek s nižším podpätkom. Topánky do tanečných vyrobené z priedušnej a prispôsobivej kože so semišovou podrážkou, uľahčujú točenie a sklzy. Zaväzovaním uzavretej topánky si nastavíte šírku topánky. Vďaka bočným rozparkom na stranách a vloženej gume je taká topánka veľmi pružná a dovolí jednoducho prepnúť chodidlo.

Chcete tancovať vášnivé tango? Vyberte si topánky do tanečných s uzavretou špičkou a vystuženou pätou, čo chráni chodidlá, keď je tanečnica blízko svojho partnera. Samozapínacia pracka je pohodlná pri rýchlom obúvaní. Pre náročnejšie tance si môžete tiež zaobstarať topánky s podpätkom, ktorý má kovovú výstuhu.

Teraz už vám nič nebráni stráviť celý deň na tanečnom parkete! Topánky do tanečných, nepodceňujte ich výber.

zdroj: www.dance-shop.cz

Štítky: topánky do tanečných, tanečné topánky, dámske topánky, lodičky, hodiny tanca, tanečné