Nové bavlnené tričká CityZen®

Nové bavlnené tričká CityZen®

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Dni sa začínajú opäť predlžovať, a s nimi aj rukávy na tričkách českej značky šikovného oblečenia CityZen®. V ich repertoári sa objavili nové dámske tričká s 3/4 rukávom a pánske tričká s dlhým rukávom. Sú to kúsky, ktoré sú v chladných dňoch stávkou na istotu.

Ba čo viac, pre značku toľko príznačné „nepotivé“ kúsky vám dodajú istotu. Pokiaľ sa zahrejete, napríklad pri práci, alebo na prechádzke, nič sa nedeje, pretože pot na tričku značky CityZen® zaručene neuvidíte.

„Neustále sa snažíme reagovať na priania našich zákazníkov a rozširovať sortiment. O tričká s dlhým rukávom bol medzi mužmi dlhodobo záujem. A ženy sme do nevyspytateľného jesenného a zimného počasia vybavili tričkami s 3/4 rukávom, tento nesmrteľný strih im zaručene pristane,“ hovorí Pavel Hrstka , jeden z trojice zakladateľov značky CityZen®.

Pánske aj dámske tričká

Pánske tričká s dlhým rukávom sú dostupné v elegantnej čiernej a modrej farbe, vo všetkých veľkostiach vrátane tých nadmerných – od S až do 3XL. V najbližších dňoch ponuku pánskych tričiek s dlhým rukávom rozšíri ešte tehlová a khaki.

Tiež dámske tričká s 3/4 rukávom české krajčírky šijú v širokej škále veľkostí od S až do XXL, a to v snehovo bielej, klasickej červenej, nadčasovej čiernej a elegantnej navy farbe. Všetky tričká sú vyrobené z prémiovej bavlny v kombinácii s elastanom, takže sú perfektne priedušné a pristanú každej postave.

Zázračne neprepotiteľné tričká

Unikátne vlastnosti neprepotiteľných tričiek a ďalšieho oblečenia CityZen® sú dané špeciálnou úpravou materiálu. Vonkajšia strana je vďaka hydrofóbnej úprave chránená proti škvrnám a špine. Kvapaliny po tričku voľne stečú a nezanechajú stopu.

Vnútorná strana silne saje, absorbuje vlhkosť a rozvádza ju do veľkej plochy. Tým zaisťuje odparenie telesnej vlhkosti cez pleteninu von, prepotené tričko preto rýchlo uschne a nechladí. Kombinácia týchto efektov zaručuje príjemný pocit pri nosení, znižuje zápach a poskytuje tričku jeho najväčšiu výhodu – mokré škvrny po potení zvonku nie sú vidieť.

Zdroj info a foto: Mgr. Iveta Brixí-2Media.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Nové bavlnené tričká CityZen®, bavlnené tričká, CityZen®, nepropotiteľné, bez potu