Dámske tričká s potlačou

Dámske tričká s potlačou

Kategórie: Topy, tričká, tielka

Viete, čím zaručene pritiahnete pozornosť iných očí? Čím pobavíte spoločnosť a naviac budete trendy? Stavte na vtipné tričká s potlačou a rôznymi humornými obrázkami. Vyberať môžete z celého radu motívov a farieb.

Farebný šatník

Pokiaľ vo vašom šatníku prevláda jedna alebo dve farby (čierna a biela), max. sivá farba, na nič nečakajte a poobzerajte sa po veselších farbách. Rôzne farebné tričká sú vhodné pre každú vekovú kategóriu. Vtipné nápisy a obrázky na tričku ľudí bavia, vyčaria úsmev na tvári a vám určite stúpne sebavedomie vďaka tomu, že si vás každý všimne a rozdá vám úsmev. Úplne IN sú tričká „Som vo forme“, „Wi-Fič“, alebo napr. „vytočené modré tričko“. Presvedčte sa sami.

Tričká s obrázkami

Moderné dámske tričká sú vyrobené z 100% bavlny s vyššou gramážou látky. Tričká s obrázkami, alebo s nápismi a obrázkami sú provokujúce, magické, vtipné a originálne. Pre mladú generáciu ľudí predstavujú tieto tričká spôsob vyjadrenia. Podľa nápisu skrátka na prvý pohľad spoznáte, čo si človek myslí.
Výstredná móda je pre všetkých, ktorí sú telom, dušou a módou neustále mladí. Je úplne jedno či máte pätnásť, dvadsať alebo viac ako tridsať, tieto tričká vás omladia.
Pozor by si mali dávať silnejšie dámy, a to hlavne pri voľbe potlačí. Veľkoplošné potlače môžu rozširovať. Radšej zvoľte nápisy, ktoré sú umiestnené diagonálne. Rovnako tak ženy s veľkým poprsím, veľké vzory a nápisy nie sú práve lichotivé. Mohlo by sa stať, že vás tento nápis ešte viac roztiahne do strán. V prípade, že máte bruško po pôrode, alebo skrátka je o niečo väčšie, pod voľné tričko bruško krásne zamaskujete.

Tričko prehovorí za vás

Vyraďte na nejaký čas z vášho šatníka obyčajné, fádne a „tuctové“ tričká. Nosia sa farby, potlače, nápisy a vtipné mnohokrát aj dvojzmyselné žartíky. Len si predstavte, ako jediný kúsok vášho oblečenia, dokáže prehovoriť za vás. Nemusíte mať strach, že vám časom farba vybledne alebo nápis sa hneď po prvom vypraní ošúcha. Investujete nielen do originality, ale aj do kvality.

Vedieť módu nosiť

Kombinovanie farebných tričiek a ešte ku všetkému s viditeľnými potlačami a nápismi, môže byť niekedy naozaj oriešok. Všeobecne sú tričká vhodné skôr ku športovejšiemu outfitu. Mikina alebo sveter by mal k farebnému tričku ladiť a tiež zodpovedať štýlu. Aj keď výrazné a originálne tričká sú vhodné skôr pre voľný čas, do školy alebo do mesta, ku štýlovej talianskej kabelke vám tiež padnú. Naučte sa vhodne kombinovať, ladiť a zaobchádzať s nimi s mierou, len tak docielite úplne dokonalého outfitu.

Štítky: tričko, potlač, nápis, vtipné, originálne, dámske, tričko, talianske kabelky