České tričká CityZen: neprepotitelné a jedinečné

České tričká CityZen: neprepotitelné a jedinečné

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Chceli by ste mať doma tričká, ktoré odolajú špine, nie je na nich vidieť pot, nekrčia sa, nemenia tvar ani farbu a znižujú telesný zápach?

Scien fiction? Nie! Práve také sú tričká českej značky City Zen!

zkladatelia značky Martin Burkoň, Pavel Hrstka a René Němeček

Značka CityZen

Českú značku CityZen® založili traja šikovní chlapíci z Chrudimi – Martin Burkoň, Pavel Hrstka a René Němeček. Ich tričká nie sú z umelých vlákien, ale zo 100% bavlny špičkovej kvality. Neprepotiteľnosť je daná špeciálnou úpravou, ktorú CityZen® vyvinul a používa ako jediný na svete.

Tričko vďaka nej neodvádza pot na povrch látky, ale zachytí ho na vnútornej strane, kde ho rozprestrie do veľkej plochy. Materiál je dokonale priedušný a veľmi rýchlo schne. Zmenšuje sa tak aj priestor pre množenie vlhkomilných baktérií spôsobujúcich nežiaduci telesný zápach.

Ďalšou mimoriadnou vlastnosťou, ktorú pri každodennom nosení oceníte, je odolnosť trička voči zašpineniu a škvrnám – napríklad od kávy, červeného vína, kečupu, alebo ovocného Freshe. Takmer nič na ňom nezostane, nečistotu ľahko zotriete a zmizne bez stopy.

Tričká CityZen

Tieto tričká vás zbavia starostí s fľakmi od potu či jedla, ustavičného prania a žehlenia. Definitívne. Dostanete ich v e-shope značky na CityZenWear.cz tu http://cityzenwear.cz/ vo verzii pánskej aj dámskej.

Čo v e-shope dostanete?

Nájdete tu klasické pánske tričká, elegantné polokošele s golierikom, dámske tričká – všetko rôznych strihov aj farieb, a vo veľkostiach S-6X. Okrem toho City Zen ponúka tiež tričká šité na mieru. Zatiaľ vo farbe čiernej, sivej, vínovej, khaki a petrolejovej. Ďalšie módne odtiene aj produkty budú postupne pribúdať.

Začiatky CityZen

Prvé tričká CityZen sa predali pred Vianocami 2018, vtedy ich balili u Hrstků doma na kuchynskom stole. V roku 2019 prišlo prestížne ocenenie Start-up roka, nasledovalo sťahovanie do väčších priestorov, raketový rast výroby, predaja a tržieb, nadšené referencie zákazníkov, záujem médií a smelé plány do ďalších rokov.

Kde CityZen nájdete?

CityZen® sídli v Chrudimi, ale tričká a spol. predávajú len online. Všetky produkty šije značka v Českej republike a s maximálnym rešpektom k prírode – tričká sú 100% recyklovateľné, pri výrobe sú použité najmodernejšie postupy, ktoré šetria vodu.

Rýdzo česká kvalita

V CityZen® si skrátka zakladajú na dobre odvedenej práci, kvalitných produktoch a prvotriednom zákazníckom servise, čo ocení každý, kto sa rozhodne chytré oblečenie CityZen vyskúšať na vlastnej koži.

Ako presne tričká CityZen fungujú pozrite vo videách

Zdroj foto: CityZen

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: tričká, polokošele, dámske tričká, pánske tričká, pot, špina, CityZen, česká značka