Naj kabáty z udržateľných materiálov v Green butik

Naj kabáty z udržateľných materiálov v Green butik

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

Udržateľnosť je skloňovaná v súčasnosti vo všetkých smeroch. O móde to platí dvojnásobne. Viete, že môžete prírode a životnému prostrediu pomôcť aj nosením tých správnych kúskov oblečenia? Stačí si vyberať udržateľné odevy, alebo veci z recyklovaných materiálov.

Dnes existujú aj obchody, zamerané práve na udržateľnosť. Medzi jeden veľmi známy a obľúbený patrí Green butik, e-shop s najširšou ponukou udržateľnej módy. Obchod ponúka veľký výber udržateľných zimných kabátov a búnd. Medzi najpredávanejšie patrí vlnený kabát Valley Walk Dobles od Seasalt Cornwall, alebo bunda Elisha Puffa od britskej značky Thought.

Seasalt Cornwall Valley Walk Dobles

Patrí medzi najpredávanejšie zimné kabáty. Valley Walk Dobles od britskej značky Seasalt Cornwall, je vyrobený zo stopercentnej vlny. Táto vlna je extrémne hrejivá a kabát tak ponúka maximum pohodlia a hrejivosti po celú zimu. Valley Walk Dobles je kúsok voľnejšieho strihu, ktorý sa zapína na gombíky a má veľkorysé vrecká. Pôsobí elegantne a pristane všetkým typom postáv. Môže byť váš za 216 €.

Seasalt Cornwall Hunter 2 Onyx

Veľa priaznivcov má aj ďalší kúsok britskej značky Seasalt Cornwall, ktorým je kabát Hunter 2 Onyx. Je strihaný športovejšie, než jeho predchodca a je doplnený o kapucňu. Horná časť kabátu a kapucne sú podšité hebkým fleecom. Má príma funkčné vlastnosti, je totiž vode aj vetru odolný, ale aj tak krásne priedušný. Hunter 2 Onyx je vyrobený z bavlny a recyklovaného nylonu, skvele vás chráni pred akoukoľvek nepriazňou počasia. Kúpite ho za 200 €.

Thought Elisha Puffa

Maximálne teplá zimná bunda Elisha Puffa značky Thought je vyrobená len z recyklovaných materiálov – polyesteru a fleecu (fleecová e podšívka). V jej hrejivom objatí vás neohrozia ani teploty hlboko pod nulou. Bunda má moderný prešívaný vzhľad s dĺžkou pod kolená. Je ideálna pre všetky vekové kategórie a tých, ktorí nechcú robiť kompromis medzi štýlom a udržateľnosťou. Bundu kúpite za 224 €.

Zdroj info a foto: Veronika Poláková – Agentúra V rukavičkách

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: zimné kabáty, zimné bundy, Green Butik, udržateľná móda, recylovaný materiál