V zime zahrejú kabáty a bundy!

V zime zahrejú kabáty a bundy!

Kategórie: Dámske oblečenie

Bez zimných búnd či kabátov si asi nevie zimu predstaviť žiadna žena. Je dôležité, aby ste v chladných dňoch boli v teple, a to vám zaistia jedine teplé zvršky. Dámske bundy a kabáty je možné zakúpiť v mnohých prevedeniach. Veľmi IN sú kožušiny, takže ak sa vám páčia, tak voľte zvršok v tomto prevedení. Internetové stránky www.in-obleceni.cz ponúkajú bundy a kabáty za skvelé ceny. Vybrať si môžete z tých najmodernejších verzií.

Ak ste fanúšičkou skôr búnd než kabátov voľte bundu dostatočne hrejivú. Bunda by vám mala takzvane padnúť a prípadne byť o niečo málo širšia, aby ste pod ňu mohla nosiť sveter. Farbu a prevedenie voľte podľa svojho uváženia a obľuby. Chladnú tuhú zimu zaiste rozveselíte pestrými farbami ako žltou, červenou, zelenou a tak ďalej.

Ak máte naopak viac v obľube kabáty, potom aj tento rok určite zoženiete ten pravý. Kabáty voľte pokiaľ možno vypasované, nebudete tak vyzerať ako vo vreci. Ak je kabát voľnejší, tak je možné všetko doladiť pásikom. Nezabúdajte na vhodnú obuv.

biely kabát, in-obleceni.czbiely kabát, in-obleceni.cz
bunda, in-obleceni.czbunda, in-obleceni.cz
dlhý kabát, in-obleceni.czdlhý kabát, in-obleceni.cz
zelený kabát, in-obleceni.czzelený kabát, in-obleceni.cz

zdroj:http://www.in-obleceni.cz/
foto:in-obleceni.cz

Štítky: zimné bundy, kabáty na zimu