Pánske zimné bundy: je práve čas vybaviť nimi šatník!

Pánske zimné bundy: je práve čas vybaviť nimi šatník!

Kategórie: Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Leto skončilo, a vy pomaly schovávate letné oblečenie a namiesto neho vybaľujete od vlaňajška schované zimné odevy. Máte všetko potrebné a veľa vám nechýba?

minulom článku sme vám dali tipy na zimné dámske bundy, teraz sú na rade pánske kúsky.

Columbia Powder Lite Hooded Jacket

Čierna pánska bunda s kapucňou od značky Columbia s decentným logom na hrudi a rukáve. Príma bunda do chladných dní má zapínanie na zips, vrecká na ruky na zips a vnútorné vrecko. Všetko dopĺňajú ešte elastické manžety. Bunda má cenovku 148 €.

The North Face M Himalayan Ins Parka

Pánska zimná bunda značky The North Face s pomenovaním M Himalayan Ins Parka bude tým pravým kúskom do mrazivých outdoorových vychádzok. Bunda má kapucňu, kryté zapínanie na zips, pružné zakončenie rukávov, dve bočné a dve predné vrecká aj vnútorné vrecko. Zakončenie dĺžky bundy má regulátor stiahnutia. Bunda vás vyjde na 240 €.

Vans MN Hughes Jacket

Príma kúskom je obojstranná pánska bunda s vnútorným zateplením od značky Vans s prednými vreckami a decentným logom na hrudi. Má zapínanie na zips, elastické manžety a lem, left chest logo a vrecká na ruky. Cenovka znie na 148 €.

Puma WarmCELL Padded Jacket

Cool tmavo zelená pánska bunda s kapucňou od značky Puma s decentným logom na hrudi, je so zapínaním na zips, vreckami na ruky, vnútorným vreckom a s decentným logom na hrudi. Je široko prešitá, s vysokým stojačikom chrániacim krk pred chladom. Vyjde vás na 100 €.

Nevybrali ste si? Nevadí! Na Queens.cz nájdete ďalšiu veľkú nálož pánskych búnd , z ktorých si určite vyberiete tú svoju.

Štítky: zima, zimné bundy, pánske bundy, pánske zimné bundy, Queens