Dámy jasajte: Oblečenie pre normálnych chlapov od značky celio kúpite aj online!

Dámy jasajte: Oblečenie pre normálnych chlapov od značky celio kúpite aj online!

Kategórie: Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Pôvodne francúzska módna značka pre mužov Celio má cool vianočnú kolekciu a k tomu oznámila spustenie e-shopu. Kúsky pre vašich mužov teraz môžete nakúpiť v pohodlí domova doslova od stola. Už žiadne behanie po obchodoch!

Pokiaľ nie je váš muž žiadny znalec módy, nerád nakupuje a vždy po viacerých kusoch, aby to nemusel za chvíľu realizovať znova, radujte sa, teraz je behaniu po obchodoch koniec a všetko zoženiete obline. Módna značka celio , ktorú si v Česku za posledných 13 rokov obľúbili muži všetkých generácií, totiž spustila e-shop.

Čo v ňom nájdete?

  • formálne aj voľnočasové oblečenie pre normálnych chlapov
  • pre chlapov čo sa nerútia z toho, že majú trochu bruško alebo kúty
  • napriek tomu im na vzhľade záleží a chcú sa dobre obliekať
  • okrem toho sú k dispozícii aj špeciálne filmové a seriálové limitky
  • a samozrejme nechýbajú ani vianočné súpravy

celio je, keď…

Francúzska značka orientujúca sa výhradne na pánsku módu u nás pôsobí už 13 rokov. Ponúka pánsku módu od spodnej bielizne a ponožiek až po košele a tričká či nohavice. Skrátka oblečú vášho muža od hlavy až po päty v akomkoľvek ročnom období.

Značka ponúka mužom dobre a pohodlne nositeľné kúsky za dostupné ceny. V jej obchodoch a na e-shope nájdete ako formálnu, tak aj voľnočasovú módu, vrátane oblečenia pre mimoriadne príležitosti. Veľmi obľúbené sú špeciálne edície a limitky odkazujúce väčšinou na filmové či seriálové legendy (Star Wars, Marvel, Dragon Ball Super).

Feel Good a Vianoce

Pod označením Feel Good značka Celio predáva udržateľnú módu a nezabúda ani na vianočné darčeky. Vyberte si pre svojich mužských rodinných príslušníkov napríklad pyžamo v pizza škatuli alebo ponožky s motívom piva zabalené v plechovke. Vianočná kolekcia tiež zahŕňa čiapky, šály, rukavice, opasok, trenírky a ďalšie doplnky.

Číslo 13

V Česku má celio celkom 13 obchodov, z toho šesť sa ich nachádza v Prahe a teraz spúšťa nový e-shop , na ktorom ponúka „normálnu módu“ pre „normálnych mužov“, v ktorej môžu vyjsť na ulicu, pracovať, nakupovať či behať po parku s dieťaťom, a napriek tomu vyzerať dobre.

S komunikáciou značke v Česku pomáhajú influencovia Dominik Landsman z Denníčka moderného fotra, herec a komik Richard Genzer alebo bývalý profesionálny futbalista Petr Švancara .

  • Zdroj foto: celio
  • Zdroj informácií: Nikola Lörinczová-Head of agency
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Oblečenie pre normálnych chlapov, pánske oblečenie, pánska móda, celio,