Vianoce s Reserved: Balíčky pre ňu aj pre neho!

Vianoce s Reserved: Balíčky pre ňu aj pre neho!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Šperky, Tašky a kabelky

Vianoce už sa blížia! Prechádzate sa okolo výkladov obchodov a bojíte sa podľahnúť vianočnému šialenstvu v podobe nakupovania darčekov pre svojich najmilších? Nepoddávajte sa svojmu strachu a užívajte si to! Neviete, čo za darček máte vybrať pre svojho priateľa, príbuzných alebo kamarátov? Neviete, čím ich máte potešiť? Inšpirujte sa vianočnými balíčkami od Reserved, urobte radosť svojim najbližším tým pravým a užite si báječné a pohodové Vianoce!

Pre ňu

Čo vybrať pre ňu? Žiadnu ženu neurazí darček v podobe pekného módneho kúsku oblečenia alebo doplnku. Potešte ju preto originálnymi kúskami od Reserved v podobe trendového svetra, blúzky alebo trička.

Ako darček pre ženy sú vhodné aj elegantné módne listové kabelky pre spoločenské akcie, štýlové lodičky alebo iné módne doplnky.

Pre neho

A čo vybrať pre neho? Ozdobte si svojho muža na Vianoce klasickou košeľou, ktorá mu dodá na mužnosti a elegancii alebo štýlovým svetrom so šálom pre útulnosť, teplo a zároveň šmrnc.

Vhodným darčekom pre mužov môžu byť tiež luxusné doplnky v podobe štýlovej kravaty v klasickej čiernej, koženej peňaženky alebo vkusných manžetových gombíkov. Ozdobte si ho!

V dnešnej dobe môžete predajne Reserved nájsť už aj v menších mestách ako Košice, Prešov a Nové Zámky a ak Vás zaujíma kde presne pobočky sú, tak sa pozrite na portál www.mapaobchodov.sk , kde zoznam všetkých pobočiek na Slovensku nájdete.

Zdroj informácií a fotografií: GoodShoot / Thinkstock, www.reserved.com

Štítky: balíčky pre ňu, balíčky pre neho, Reserved, Reserved balíčky, vianočné balíčky