Pánske nohavice alebo odložte džínsy!

Pánske nohavice alebo odložte džínsy!

Kategórie: Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie

Drvivá väčšina mužov, najmä mladšieho veku, najradšej nosí pohodlné džínsy. Jednak preto, že je to už tradičná časť odevu, a tiež si príliš nemusia lámať hlavu s tým, čo s džínsami skombinujú. Ku klasickým modrým džínsom je totiž vhodné takmer každé tričko, mikina aj bunda. Avšak každý muž by nemal zabúdať aj na nohavice iného typu, než sú džínsy.

Štýlové pánske nohavice neodmysliteľne patria ku každodennému odevu mužov, rovnako ako sviečky na narodeninovú tortu. Záleží len na Vás, či ich nosenie budete brať vážne, alebo sa o ich výber nebudete príliš zaujímať. Na trhu je samozrejme nepreberné množstvo nohavíc rôznych strihov, z najrôznejších materiálov – elegantné menčestrové či strečové modely do práce, či športové nohavice pre voľný čas.

Pánske nohavice, zdroj: MayLee213.comPánske nohavice, zdroj: MayLee213.com

Narušenie každodennosti

Každodenné rituály si vyžadujú pestrosť. Rovnako tak nosenie nohavíc. Dlhé nohavice v šatníku väčšiny pánov sa nesú v odtieňoch modrej, prípadne sa tam nájde aj pár čiernych kusov. To však býva vrcholom ich kreativity. Pánska populácia si totiž dopraje aj niečo béžové alebo biele, ako odev spodnej časti svojho tela, výhradne v teplejších mesiacoch, ak vôbec.

Modrá je síce tradičnou farbou, ako v mužskej, tak v ženskej konfekcii, ale modré džínsy naozaj nie sú žiadnou novinkou. V tejto sezóne navyše letia vzorované a farebné nohavice, takže páni, je čas oživiť šatník.

Nohavice v modrej farbe, zdroj: MayLee213.comNohavice v modrej farbe, zdroj: MayLee213.com

Nohavice v bordó?

Mnohí muži milujú farebné oblečenie, ale len čo sa vrchnej časti týka. Na pestrofarebné tričká, vesty, mikiny, svetre či bundy nedajú dopustiť, zásadne však v kombinácii s klasickými džínsami, prinajlepšom s čiernymi nohavicami. Môže to byť buď preto, že nevedia, ako by kombinovali zvyšok svojho oblečenia s farebnými nohavicami, alebo jednoducho nechcú byť výstredný. Kedy inokedy je však čas odlíšiť sa od davu, keď nie teraz?

V nohaviciach v bordovej farbe si Vás hneď každý všimne a dosiahnete s nimi omnoho výraznejší vzhľad. Ak sa bojíte farebných kombinácií, jednoducho ich zlaďte s bielou či čiernou košeľou. Tým nič nepokazíte.

Nohavice v bordovej farbe, zdroj: MayLee213.comNohavice v bordovej farbe, zdroj: MayLee213.com

Klasické farby značia eleganciu

Mužov, ktorí uznávajú radšej klasiku, by mohli zaujať šedé nohavice, ktoré síce nie sú tak výrazné, ale oproti džínsovej kultúre to bude príjemná zmena.

A nakoniec biele nohavice. Práve táto farba nohavíc by rozhodne nemala byť zanedbávaná a zatracovaná, pretože muža omladzuje a pri vhodne zvolenom úzkom strihu môže dodať chýbajúci sexappeal. K bielym nohaviciam sa dokonale hodí čierna košeľa. Táto nesmrteľná farebná kombinácia ženy nikdy neomrzí.

Páni, vyrazte preto do obchodov a oživte svoj ​​šatník novými trendovými nohavicami!

Nohavice v tmavej farbe, zdroj: MayLee213.comNohavice v tmavej farbe, zdroj: MayLee213.com

Úvodný obrázok zdroj:C1RCAMode.com

Štítky: pánske nohavice, nohavice pánske, džínsy