Vyjdite štýlovo aj do jesenných člapkaníc

Vyjdite štýlovo aj do jesenných člapkaníc

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Značkové oblečenie

Jesenná móda nemusí vždy znamenať len dlhé kabáty, huňaté bundy a zateplené nohavice. Môže byť oveľa zaujímavejšia a originálnejšia. Rovnako ako je jeseň neuveriteľne pestrým obdobím, môžete aj vy siahnuť po šatách či sukni, farebnej košeli, kvetovaných vzoroch či ďalších originálnych módnych kúskoch.

Ani vrchné oblečenie nemusí byť nudne čierne. V Kiku teraz objavíte novú kolekciu dámskeho jesenného oblečenia, v ktorom nájdete okrem základných kúskov aj veľa farieb a vzorov, ktoré prežiaria aj pochmúrny deň.

Prechody počasia počas dňa potrápia každého

So začiatkom jesene prichádza počasie, ktoré je mnohokrát trochu nevyspytateľné. Ráno musíte do práce vyraziť v bunde, ale popoludní by ste na sebe mala najradšej vzdušné šaty.

Ako si s tým poradiť?

Rada je jednoduchá – vrstvenie. Určite nič nepokazíte elegantnou blúzkou s nohavicami či zateplenými šatami. Na cestu si na seba môžete vziať sveter, alebo prešívanú bundu, ktorú popoludní uložíte do kabelky.

Hoci sa možno nechcete ešte s letom rozlúčiť, bundy a kabáty časom budete musieť vložiť do šatníka. Jeseň je skrátka neúprosná, a hoci cez deň ešte môže svietiť slniečko, hneď ako zapadne, začína byť naozaj chladno. Veľmi obľúbené sú napríklad prešívané bundy, ktoré spoľahlivo zahrejú, a navyše aj skvele vyzerajú.

Zdroj foto: KiK

Zdroj info: Veronika Jíšová

Štítky: KiK, jeseň, jesenná móda, dámska móda