Hrejivé môže byť aj udržateľné oblečenie

Hrejivé môže byť aj udržateľné oblečenie

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Značkové oblečenie

Je vám chladno už keď klesnú teploty pod dvadsať stupňov? Desí vás prichádzajúca zima? S výberom správneho oblečenia vás zimný chlad neohrozí.

Kvalitné prírodné materiály dokážu v boji so zimou naozajstné zázraky. Nič nezahreje tak ako bio bavlna, merino vlna, alebo ich zmesi. Kto vyskúša oblečenie z prírodných materiálov, okamžite si ho zamiluje.

Bio bavlna sa vyznačuje vyššou mäkkosťou a hebkosťou a je tiež veľmi priedušná. Vďaka šetrnému pestovaniu nezaťažuje životné prostredie a jej nosenie vás tak môže hriať nielen na tele, ale aj pri srdci. Bio bavlna je tiež veľmi hebká, hebkejšia ako bavlna klasická. Aj merino vlna je veľmi ekologický materiál s maximálnou výhrevnosťou. Nezaťažuje prírodu, pretože sa ľahko rozloží a je ľahko obnoviteľná.

Krk je nutné mať v teple

Dôležitým pomocníkom je kvalitný šál. Kúskom, ktorý sa skvele hodí k saku aj kabátu, je elegantný šál z merino vlny vo farbe ťavej srsti. Tá nehryzie a zabezpečí, aby bol váš krk v teple po celý deň. Je vhodná pre mužov aj ženy. Greenbutik.cz ju ponúka aj v ďalších farbách – béžovej, hnedej, lila, alebo fialovej. Predajná cena 36 €.

Elegantná klasika

Greenbutik.cz ponúka teplý kabát zo zmesi bio bavlny a recyklovaného nylonu je úplnou ikonou britskej značky Seasalt. Je nepremokavý, neprefúkne a nezradí vás ani pri tej najväčšej nepriazni počasia. Predajná cena 200 €.

Hrejivo aj na telo

Hrejivý sveter na zimu je úplný základ a ten značky Thought z bio bavlny s prímesou vlny bude tým najvernejším spoločníkom pre celé nadchádzajúce obdobie. Oversize sveter Rettie má elegantné mierne balónové rukávy, hreje a nehryzie. Predajná cena je 108 €.

Zababušte sa

Klasikou v boji proti chladu je tmavý prešívaný kabát z dielne značky Seasalt, tentoraz zo zmesi bio bavlny a recyklovaného polyesteru. Tento štýlový univerzálny kabát je skvelou voľbou pre zamrznutých. Predajná cena je 200 €.

Viac informácií na GreenButik .

Zdroj foto: Green Butik

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Green butik, hrejivé, jeseň, chladno, dámske oblečenie, sveter, kabát, šál