Novinky do letného šatníka pre pánov na Queens.cz

Novinky do letného šatníka pre pánov na Queens.cz

Kategórie: Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Páni, obnovte svoj šatník značkovými novinkami z e-shopu Queens.cz! Môžete byť IN a zároveň v pohodlí za každých okolností.

Tak ako frčia na Queens.cz často zľavy, rovnako tak sú cool aj čerstvé naskladnené novinky značkových brandov. Pre pánsky šatník toho má tento rok v júni Queens.cz viac než dosť. Prinášame vám tie najhorúcejšie tipy.

Vans MN Anaheim Needlepoit Floral Woven Shirt

Niekto má letnú košeľu v jungle štýle, ale na Queense vsadili na kvety. Značka Vans ponúka chalanom, mužom i starším gentlemanom cool bielu pánsku košeľu MN Anaheim Needlepoit Floral Woven Shirt s krátkym rukávom s multicolorovým motívom kvetov na prednej časti. Veselá a rýdzo letná košeľa vás vyjde na 76 €.

The Hundreds Sound Cargo Shorts

Košeľu máme, a teraz je na rade niečo na nohy. A dlhé nohavice môžete v lete vymeniť za krátke šortky, ako tie značky The Hundreds. Ich Sound Cargo Shorts sú príjemné krátke nohavice s all over sivo-čierno-bielym vzorom za 82 €.

Vans MN Anaheim needlepoint LS

Značková mikina Vans v čiernej farbe je jednoduchá strihom aj prevedením. Jediným extrémom na MN Anaheim needlepoint LS je lebka na zadnom diele. Vďaka 100% bavlne a pružným úpletom v zakončení dĺžky a rukávov sa vám bude veľmi dobre nosiť. Vyjde vás na 46 €.

Nike Zoom Janoski Flyleather RM pure

A teraz niečo na vyšliapnutie do sveta. Ideálne sa nám zdajú z noviniek nízke tenisky od značky Nike s pomenovaním Zoom Janoski Flyleather RM vo svetlo sivom prevedení s bielou podrážkou. Sú štýlové, jemné farby, ktoré ladia ku všetkému a majú športovo elegantný ráz. Cena je 92 €.

adidas Originals Firebird Track Pants

A keď sa ochladí, jednoducho vymeníte krátke nohavice za dlhé adidas Originals Firebird Track Pants . V čiernej farbe sa javia ako pohodlná alternatíva, obzvlášť pre športovanie a outdoor. A ešte budete páni eko, nohavice sú totiž vyrobené z recyklovaného polyesteru. Vyjdú na 62 €.

Štítky: pánske oblečenie, novinky, značkové oblečenie, Queens