Jar a leto je tu: rozjasnite svoj šatník!

Jar a leto je tu: rozjasnite svoj šatník!

Kategórie: Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Jar sa pomaly láme v leto a je teda najvyšší čas spestriť garderóbu. Veselší a pozitívnejší náboj sa hodí. Rozjasnite svoj šatník po chlade a vlhku minulých dní!

Po chlade rovnými nohami do tepla farebnosti

Po dlhej zime a chladnom jarnom období plných tmavých kabátov a huňatých búnd, je jarno-letné počasie ako príjemné pohladenie na duši. So silnejúcimi slnečnými lúčmi máte možno chuť vymeniť súčasný look za pestrejší a viac farebné kúsky, ktoré doslova kričia: „Je tu jar a začína leto!“.

Kombinujte nekombinovateľné

Aj pestré a výrazné vzory možno ľahko skombinovať s džínsami či sukňami. A tak neváhajte a choďte do toho! A hoci si s nami aktuálne počasie ešte občas pohráva, mnohí z nás už v šatníku siahajú po jarno-letných kúskoch. Farby majú výrazný vplyv aj na našu náladu, a tak sa nebojte siahnuť po pestrých odtieňoch.

Ako na to?

Jednoducho a intuitívne. K výraznému tričku či svetru môžete zvoliť jednoduché džínsy, ktoré dajú vyniknúť žiarivým farbám. Nezabudnite ale aj na to, že na jar a v začiatku leta býva ráno aj v podvečer mnohokrát ešte veľmi chladno. Štýlová bunda či vesta je tak na mieste.

Farieb nie je nikdy dosť

Jar hrá všetkými farbami, a tak aj pri voľbe svetra či mikiny môžete siahnuť po šťavnatých odtieňoch, ako je žltá, zelená, ružová, červená či modrá, ktoré váš outfit pozdvihnú ešte o niečo vyššie. Cez deň už začínajú mať slnečné lúče silu, a tak možno na chvíľu vyrazíte von aj v peknom tričku či blúzke, ktorých v Kiku nájdete celý rad.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: KiK, dámske oblečenie, farby, pestrosť