Buďte aktívny aj v dobe Covidu: hýbte sa v cool športových kolekciách Puma

Buďte aktívny aj v dobe Covidu: hýbte sa v cool športových kolekciách Puma

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Dámske topánky, Legíny, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Ani covidová pandémia by vás nemala odradiť od aktivít, ktoré prospievajú vášmu zdraviu. Pomôcť vám môže aj značka Puma – ponúka štýlové a cool nové športové kolekcie, ktoré vás namotivujú do akcie.

Čo všetko Puma ponúka?

  • nové tréningové topánky LQD CELL a Fuse
  • funkčné a pohodlné outfity z minimalistickej Štúdiovej či LVL – UP kolekcie
  • a mnohé ďalšie nenahraditeľné športové kúsky pre mužov a ženy

tenisky LVL-UP

LVL-UP už teraz

Počas februára a marca sa predstaví dámska tréningová kolekcia LVL-UP, ktorá posunie váš pohyb a aktivitu na vyšší level. zahŕňa

  • funkčnú podprsenku so zipsom
  • legíny s vysokým pásom
  • crop s dlhým rukávom
  • bielu ľahkú bundu
  • tenisky LVL-UP

LVL-UP look Eriky Kinsey

To všetko vyrobené v štýlovej levanduľovej farbe, ktorá je u niektorých produktov doplnená kvetinovou potlačou. Vybrané produkty z kolekcie LVL UP budú dostupné v predajniach Espace, A3Sport a tiež na puma.com.

športové topánky Fuse a look Louise Hamiltona

Športové topánky Fuse

V spolupráci s Lewisom Hamiltonom Puma uviedla tiež športové topánky Fuse v niekoľkých farebných verziách, ktorá je určená aj pre tie najnáročnejšie tréningy. Vďaka širokej špičke podporuje stabilitu a vnútorná medzi podrážka tlmí nárazy. Nová tréningová topánka Fuse je dostupná na puma.com.

tenisky LQD CELL

LQD CELL

Ešte intenzívnejšie tréningy umožní kolekcia LQD CELL obsahujúca skvelé kúsky pre podporu plného rozsahu pohybu, odvádzanie potu, stabilitu aj pohodlie. Tréningová topánka LQD CELL Method pre ženy pomocou technológie LQD CELL tlmí všetky nárazy a poskytuje potrebné odpruženie. Určená je pre tréningy a agilné cvičenia. Kolekciu LQD CELL ďalej dopĺňa podprsenka, legíny, topy a ľahká šušťáková bundička v čiernych farbách doplnená žltými a fialovými detailmi. Dostupná bude v marci v predajniach Intersport.

štúdiový look Aliny Zagitovej

Štúdiová kolekcia

Milovníkov jogy poteší nová Štúdiová kolekcia obsahujúca štýlové legíny a podprsenku v kráľovskej modrej. Jej súčasťou je aj jógamatka a praktická taška. Produkty Štúdiovej kolekcie budú dostupné počas marca v predajni Espace a na puma.com.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: šport, aktivita, indoor, outdoor, Puma, dámska športová kolekcia, pánska športová kolekcia, legíny, športové podprsenky, tenisky