Škandinávska jednoduchost v Reserved

Škandinávska jednoduchost v Reserved

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Ostatné, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Tento rok sa minimalizmus a jednoduchosť, ktorá je typická pre Škandináviu, objavuje aj v kolekcii Reserved. To všetko samozrejme s eleganciou a funkčnosťou zároveň.

Poznáte pravidlo, že menej je niekedy viac? V tejto rade to platí úplne. Stačí sa pozrieť na výber farieb a dizajn. Je to móda pre tých, ktorí si uvedomujú a dbajú na svoj vlastný štýl. A to jednoducho preto, lebo na detailoch a kombináciách záleží. Vitajte vo svete minimalizmu inšpirovaného škandinávskym pobrežím.

Bezproblémový štýl, príjemné športové formy, delikátne riasenie a mnoho detailov dávajú tejto kolekcii mestsko-športový charakter. Vďaka jednoduchej, čistej a dokonalej prírode Severného mora má kolekcia Reserved skvelú inšpiráciu pre modely, ktoré riešia všetky situácie. Ľahko tak ucítite chlad a tým pádom aj jasnosť farieb, ktoré v kontrastných kombináciách ešte zosilnejú. Béžová a hlboké odtiene šedej sú narušené červenou alebo intenzívnou hnedou. Treba však spomenúť aj bielu a modrú farbu mora, ktorá je najdôležitejším trendom. Odráža slobodu a jednoduchosť. Je to jednoduchá cesta k siluete ženskosti a zmyselnosti. Ďalším atraktívnym bodom tejto kolekcie sú avantgardné modely.