Ktoré oblečenie milujú ženy a ktoré muži?

Ktoré oblečenie milujú ženy a ktoré muži?

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Sú medzi nami takí, ktorí radi chodia oblečení v košeliach a rifliach. Je ich ale niekoľkokrát menej ako tých, ktorí s obľubou obliekajú tričká a pohodlné kraťasy. Možno vás prekvapí, že u mnohých žien sú obľúbenejšie pohodlné tepláky než sukňa, ktorá ich pritom tiež neťahá… Chcete vedieť, akým oblečením urobíte radosť svojej polovičke, a aké oblečenie ktoré jemu, alebo jej venujete, bude skutočne nosiť?

PÁNSKE TRIČKO SIVÉ OZONEE, foto: ozonee.sk

PÁNSKE TRIČKO SIVÉ OZONEE, foto: ozonee.sk

Páni, do tričiek

Výhodou tričiek je, že podľa štýlu, aký zvolíte, môžete pánom venovať nielen tričká športové, ktoré si asi predstavíme ako prvé, ale aj tričká elegantné, decentné, formálnejšie. Takými sú tie, ktoré majú stojačik, alebo sú čiastočne zapínacie na tri malé gombíky. Ak váš milý rád nosí mikinu s kapucňou, kúpte mu aj tričko s kapucňou. Bude určite patriť k jeho obľúbeným. Cvičí váš partner rád a má svalnaté ruky? Bola by škoda, aby ich nedal na obdiv. Ako stvorené k tomu sú tielka a tričká bez rukávov.

Mikiny a tepláky pre obe pohlavia

V studenom počasí, kedy trávime doma veľa času, všetci vítame pohodlie a teplo. Aby ste sa doma cítili príjemne, chce to mať pár pohodlných mikín a teplákov. Toto platí pre ženy aj mužov. Čo sa týka žien, tie radia medzi obľúbené nohavice nielen tepláky, ale aj legíny. Aj legíny sú pohodlné, robia peknú postavu a vďaka pestrým farbám, ktoré môžu mať, sú originálnym kúskom oblečenia. Ak venujete svojej polovičke tepláky a mikinu z príjemného materiálu, určite prídu vhod.

DÁMSKE TEPLÁKY GRAFITOVÉ OZONEE, foto: ozonee.sk

DÁMSKE TEPLÁKY GRAFITOVÉ OZONEE, foto: ozonee.sk

Hodinky sú ozdobou ku každému oblečeniu

Chcete okrem oblečenia venovať aj niečo iné? Veľmi podareným darčekom, ktorý poteší muža mladšieho aj staršieho, sú zatváracie vreckové hodinky. Možno ich poznáte pod názvom „cibuľa“, ktorý je odvodený od ich tvaru. Okrem otváracích vreckových hodiniek je pekným darčekom aj vreckový kompas. Mal by ho mať každý správny muž, rovnako ako kvalitný nôž. Začnite sa obzerať po oblečení, ktorým tento rok urobíte radosť svojmu partnerovi či partnerke. Ak vsadíte na tričká, tepláky a mikiny, nemôžete sa pomýliť. Rovnako tak isto vyhovie aj pyžamo a jemný župan.