Ušite si na jeseň nové originálne oblečenie

Ušite si na jeseň nové originálne oblečenie

Kategórie: Dámske oblečenie

Každý, kto si želá obliekať kúsky, ktoré len tak niekde na iných ľuďoch nenájde, musí nakupovať buď v butikoch, prehľadávať second-handy, alebo si ich ušiť. Butiky však ponúkajú oblečenie drahšie, v second-handoch budete musieť stráviť veľa času hľadaním. Najschodnejšia cesta je jednoducho si zaujímavé oblečenie ušiť, alebo osloviť skúsenú krajčírku.

Dostatok látok pre jesenné pohodlie

U predajcov látok nájdete obsiahlu ponuku, či už hľadáte teplejší variant pre seba či deti. Vzorované typy môžu byť neutrálne na nosenie – kedykoľvek sa vám zapáčia, alebo ich môžu zdobiť sezónne obrázky, ktorými dáte najavo, že milujete jeseň a zimu. Aby vám bolo aj v chladných mesiacoch príjemne teplo, spokojní budete, ak si zaobstaráte na dotyk príjemný softshell. Je veľmi jednoduchý na údržbu, zachováva si dlho svoj vzhľad, zahreje, preto sa v posledných rokoch stal veľmi žiadaným materiálom.

Softshell zimný s barančekom bordový, foto: takoy.sk

Softshell zimný s barančekom bordový, foto: takoy.sk

Ak chcete niečo jemnejšie a elegantnejšie, páčiť by sa vám mohol úplet v jesenných zemitých farbách. Čo takto úplet Milano v tmavo zelenej farbe? Alebo napríklad rebrovaný úplet Oskar v karamelovom prevedení? Obe tieto farby budú lichotiť brunetkám aj blondínkam, sú pekné k svetlej a k tmavšej pleti. Môžete z neho vyrobiť príjemný top so stojačikom, praktické slušivé legíny, oblečenie pre deti a mnohé iné. Obsahuje bavlnu a elastan, čo je zárukou príjemného nosenia.

Nezabudnite na peknú obuv

Topánky sú pri voľbe outfitu nemenej dôležité, ako oblečenie. Môžete mať najlepšie oblečenie, ale ak si obujete k nemu špinavé či ošúchané topánky, celkový dojem bude biedny, negatívny. Už ste videli jedinečné topánky workery? Sú vhodné pre všetky vekové kategórie – staršie ženy o niekoľko rokov omladia. Sú vyrábané s výškou nad členky či do polovice stehien a možno ich nosiť k nohaviciam aj k sukniam. Ideálne, nemyslíte? Kúpiť si ich môžete v čiernej či hnedej farbe, tým nič nepokazíte, ale pre odvážnych sú k dostaniu aj kúsky menej tradičné, ako napríklad ružové, červené, biele s čiernou podrážkou. Vďaka nim váš look naberie úplne nový rozmer.

Nebojte sa dať si ušiť netradičné oblečenie, použiť k nemu zaujímavé doplnky v podobe náušníc, náramkov či náhrdelníka, a obujte krásne farebné topánky. Jeseňou aj zimou preplávate v skvelej nálade a budete u ostatných zaiste budiť obdiv.