Večne módny denim: Marks & Spencer pre ženy

Večne módny denim: Marks & Spencer pre ženy

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Značkové oblečenie

Džínsovina alias denim bol, je a bude. Pôvodne využívaný materiál na pracovné odevy sa stal svetovým fenoménom módy, ktorý pretrváva s obmenami dodnes. Aktuálne je k dispozícii štýlová denim kolekcia Sum20, od Marks & Spencer.

Kolekcia reaguje na neustále premeny v módnych trendoch, a to ako vo vzhľadoch denimu, tak v jeho strihoch a prevedení, pričom zachováva denim v jeho pôvodnej podobe. Klasická denimová modrá je tak doplnená o rôzne ďalšie farby denimu a vytvára štýlovú dizajnovú zmes, z ktorej si vyberie skutočne každý. Alebo skôr každá. Kolekcia Sum 20 je totiž dámskou denim kolekciou.

Návrhári Marks & Spencer tak vytvorili štýlovú dámsku kolekciu džínsov rôznych strihov, aby si každá z vás mohla vybrať tie, ktoré najviac lichotia jej postave. Vyberať si môžete tiež farby, a to od tmavého indiga po svetlo sivú, ružovú, alebo jemnú bielu.

biela denim bunda za 40 € a kimono bunda za 52 €biela denim bunda za 40 € a kimono bunda za 52 €

Kolekcia Sum20

Všetky modely džínsov a búnd boli navrhnuté s inovatívnou technológiou, ktorá poskytuje lichotivý a zoštíhľujúci účinok.

Medzi ne patria tri inovácie

  • Sculpt and Lift
  • Sculpt and Slim
  • Sculpt and Smooth
denim džínsy zvonové a pruhované za 28 € / kusdenim džínsy zvonové a pruhované za 28 € / kus

Všetky tieto modely džínsov ponúkajú chytrú technológiu strihu, ktorá zaisťuje perfektné pohodlie. Marks & Spencer sa tak stáva popredným producentom denimových kúskov nielen na britskom trhu, ale na celom svete, kde sa každoročne predáva viac ako 5 miliónov ich denim kúskov.

biela aj ružová denim bunda za 28 € kusbiela aj ružová denim bunda za 28 € kus

Better Cotton Initiate

Bavlna BCI (Better Cotton Initiate), ktorá sa používa na šitie nielen tejto kolekcie Sum20, ale celej šírky denimovej ponuky značky Marks & Spencer, spolu so 100% značkovou bavlnou prináša udržateľnosť zdrojov. Tieto zdroje používajú menej vody, menej chemických látok vo výrobe a podporujú tak tisícky farmárov vyrábajúcich bavlnu na denim.

Páči sa vám kolekcia Sum20 od značky Marks & Spencer? Vyberiete si aj vy nejaký ich kúsok? K dispozícii sú na „Marksandspen­cer.com“: https://www.marksandspencer.com/ , v showroomoch Marks & Spencer v Česku (v Prahe, Liberci, Českých Budějoviciach) a vo vybraných značkových e-shopoch.

modré denim džínsy s vysokým pásom za 60 € a tmavé zoštíhľujúce za 52 €modré denim džínsy s vysokým pásom za 60 € a tmavé zoštíhľujúce za 52 €

Zdroj foto: Marks & Spencer

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: denim, Marks & Spencer, dámske denim kolekcia, pre ženy, džínsy, bundy