Marks & Spencer 2011: Jesenná kolekcia pre elegantné dámy!

Marks & Spencer 2011: Jesenná kolekcia pre elegantné dámy!

Kategórie: Dámske oblečenie

Túžite po klasickom a elegantnom oblečení do práce aj na voľný čas? Ste už unavené z neustálej záplavy nových trendov a zahltenia najnovšími výstrelkami módy? V tom prípade zostaňte s nami a čítajte ďalej! Dnes sa totiž pozrieme na zúbok populárnej britskej značke Marks & Spencer a jej najnovšej jesennej kolekcii!

O Marks & Spencer

Britská značka Marks & Spencer má za sebou už takmer 130 rokov dlhú cestu, na ktorej sa nachádzajú výrobky najvyššej kvality! História Marks & Spencer sa datuje už od roku 1884 a je spojená s menami Michaela Marksa a Toma Spencera. Práve títo muži stoja za nárastom pôvodne malej firmičky k firme sa státisícmi akcionári. Dnes sú Marks & Spencer jednou z najúspešnejších svetových značiek na odevnom trhu, a to najmä vďaka ich filozofii a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom vždy ten najkvalitnejší tovar a dizajnovo zaujímavé odevy z kvalitných materiálov – jeho výber je navyše obrovský!

Šik aj tento rok na jeseň

Marks & Spencer sa aj tento rok na jeseň drží svojho klasického štýlu. Milovníčky elegantnej a ženskej módy si tak prídu vyložene na svoje. V oblečení z najnovšej jesennej kolekcie Marks & Spencer môžete bez obáv vyraziť do práce aj na neformálne stretnutie s priateľmi. Čo sa týka najnovších trendov – rozhodne venujte pozornosť veľkému návratu šesťdesiatych rokov. Nezabudnite si zaobstarať jeden zo štýlových trenčkotov Marks & Spencer alebo rozviate šaty s trendy prúžkami alebo kvetinovým vzorom z kolekcie Marks & Spencer Autograph.

Na chladné jesenné dni si potom kúpte minimálne jednu štýlovú bundičku s kožušinou z kolekcie Marks & Spencer Indigo, ktorá vás zahreje a štýlovo uvedie na mólo ulice. Budete sa cítiť žensky a pritom stále v teple.

Ak túžite po tom byť elegantné a šik na schôdzke firmy alebo idete jednoducho za kultúrou – stavte túto jeseň na elegantné modely z kolekcie Marks & Spencer Per Una.

Marks & Spencer 2011 je značka pre tých, ktorí túžia po kvalitnom a nadčasovom oblečení. Podľahnite kúzlu Marks & Spencer aj vy!

zdroj: www.marks-and-spencer.cz foto: thinkstock

Štítky: Marks & Spencer, jesenná kolekcia Marks & Spencer, Marks & Spencer 2011, Marks & Spencer Autograph, Marks & Spencer Indigo, Marks & Spencer Per Una