Marks & Spencer 2011/2012: Elegantná a dospelá móda

Marks & Spencer 2011/2012: Elegantná a dospelá móda

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Túžite po klasickom a elegantnom oblečení do práce aj na voľný čas? Ste už unavení z neustálej záplavy nových trendov a zahltenia najnovšími výstrelkami módy? V tom prípade zostaňte s nami a čítajte ďalej- dnes sa totiž pozrieme na zúbok britskej značke Marks & Spencer a jej najnovšej kolekcii!

Niečo málo o Marks & Spencer

Britská značka Marks & Spencer má za sebou už takmer 130 rokov dlhú cestu, na ktorej sa nachádzajú výrobky najvyššej kvality! História Marks & Spencer sa datuje už od roku 1884 a je spojená s menami Michaela Marksa a Toma Spencera. Práve títo muži stoja za prevratom pôvodne malej firmičky k firme so státisícmi akcionárov. Dnes je Marks & Spencer jednou z najúspešnejších svetových značiek na odevnom trhu, a to najmä vďaka ich filozofii a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom vždy ten najkvalitnejší tovar a dizajnovo zaujímavé odevy z kvalitných materiálov – jeho výber je navyše obrovský!

V butikoch Marks & Spencer si prídu na svoje všetci- ženy, muži aj deti. Marks & Spencer vám totiž poskytne všetko, čo potrebujete- od oblečenia a doplnkov až po potraviny a výbavu domácnosti- samozrejme v tej najvyššej kvalite! Táto jar a leto nebudú výnimkou, najnovšie kolekcie Marks & Spencer uspokoja všetky vaše priania.

Nová kolekcia Marks & Spencer

Kolekcia jar/ leto 2012 Marks & Spencer je predovšetkým dokonale elegantná! Neočakávajte žiadne extravagantné výstrelky módy, skôr sa pripravte na do bodky zladené detaily jednotlivých kúskov. Marks & Spencer 2012 bude teda aj tento rok zárukou neodolateľnej biznis módy, ktorá je možno trošku triezvejšia, nechýba však nápaditosť a šarm. Vďaka tým najkvalitnejším materiálom si navyše môžete byť istí úplného pohodlia pri nosení jednotlivých kúskov, všetky modely Marks & Spencer sú špička!

Podľahnite aj vy značke Marks & Spencer a privítajte triezvu, elegantnú a dospelú módu vo svojom šatníku už túto jar!

Zdroj: www.marks-and-spencer.cz

Štítky: Marks & Spencer 2012, kolekcia Marks & Spencer 2011/2012, Marks & Spencer