Šaty Daphne vás premenia na bohyňu leta

Šaty Daphne vás premenia na bohyňu leta

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Španielska značka udržateľnej etickej módy s jedinečným osobným štýlom. Zakladateľky Maria a Alexia samy seba nazývajú „kočovnými návrhárkami“, ich tvorba je z veľkej časti inšpirovaná skúsenosťami a zážitkami z ciest.

Odevy Suite 13 vznikajú v Barcelone s veľkým zmyslom pre detail a z tých najkvalitnejších materiálov. Ich strihy sú jedinečné, nadčasové a neskutočne pohodlné. A jedno je isté – akékoľvek šaty Daphne povýšia vaše leto na ďalší a vyšší level. V nich zažiarite a budete sa pritom cítiť skvele. Sú totiž flexibilné, originálne a možno ich nosiť na veľa spôsobov. Vyberiete si aj vy?

ako možno všetky Daphne šaty nosiť – ukážka variáciíako možno všetky Daphne šaty nosiť – ukážka variácií

Šaty Daphne Long Stripe

Štýlové, v jemnej prírodnej farbe a ako jeden kúsok možno tieto šaty nosiť na nespočetné množstvo spôsobov. Preto sú Daphne Long Stripe tá správna voľba pre letný outfit. Hlavnou devízou týchto šiat je totiž ich originálny strih – ležérne rozviaty, pohodlný a hlavne variabilný. Môžete ich uviazať okolo krku, asymetricky cez jedno rameno, alebo ich len omotať okolo hrudníka a užiť si pocit holých ramien.

šaty Daphne Long Stripešaty Daphne Long Stripe

Pre viac inšpirácií prikladáme obrázok s niekoľkými názornými príkladmi, ako na to. Okrem strihu zaujme aj obľúbený vzor jemného sivého prúžku na krémovom podklade, ktorý je rovnako ako tento model veľmi variabilný. Vďaka zmesi Tencel a ľanu sú šaty neskutočne jemné a vzdušné. Uviažte ich podľa aktuálnej nálady. Šaty perte v programe na jemnú bielizeň do 30 °C. Daphne Long Stripe dostanete v univerzálnej veľkosti – šírka v oblasti hrudníka je 50 cm a dĺžka od najvyššieho cípu látky nadol je 147 cm. Za 144 € celkom iste stoja, pretože vám postačia jedny šaty na leto, s ktorými vytvoríte variabilný cool look zakaždým inak.

Šaty Daphne Long Iceberg Green

Páčia sa vám rafinovane vypasované šaty, voľne splývajúci model, alebo róba na jedno ramienko? Z tohto kúsku vykúzlite všetky spomínané varianty, záleží, na čo práve budete mať náladu. Hlavnou devízou týchto šiat je originálny a flexibilný strih. Postačia vám tieto jedny šaty na leto, s ktorými vytvoríte variabilný cool look zakaždým inak.

Daphne Long Iceberg GreenDaphne Long Iceberg Green

Aj tieto šaty môžete uviazať okolo krku, asymetricky cez jedno rameno, alebo ich len omotať okolo hrudníka a užiť si pocit holých ramien. Vďaka zmesi biobavlny a ľanu sú šaty veľmi príjemné, priedušné a pritom dostatočne pevné. V jemnej hráškovej farbe si budete pripadať ako víla, určite sa potom pripravte na zvýšenú pozornosť, ktorú s týmto kúskom spôsobíte. Daphne Long Iceberg Green dostanete v univerzálnej veľkosti – šírka v oblasti hrudníka je 50 cm a dĺžka od najvyššieho cípu látky nadol je 147 cm. Cena je 120 €.

Šaty Daphne Long Ginger

Pôvabné a unikátne šaty sa postarajú hneď o niekoľko modelov v jednom. Vďaka materiálu z Tencel sú neskutočne vzdušné a jemné a pýšia sa jemným leskom. Strih je flexibilný ako u predchádzajúcich modelov. My tlieskame aj nádherne staroružovej farbe, ktorá dá krásne vyniknúť letnému opáleniu. Vy sa rozhodne pripravte na zvýšenú pozornosť, ktorú so sebou tento skvost nesie.

Daphne Long GingerDaphne Long Ginger

Tencel je chúlostivejší materiál než napríklad bavlna, perte ho teda na jemnom pracom programe pri teplote do 30 °C. Nedávajte do sušičky, stačí dobre vyvesiť a nemusíte žehliť. Šaty Daphne Long Ginger dostanete v univerzálnej veľkosti – šírka v oblasti hrudníka je 50 cm a dĺžka od najvyššieho cípu látky nadol je 147 cm. Cena je 120 € a stačia jedny šaty na celé leto, s ktorými vytvoríte outfit zakaždým iný.

Šaty Daphne Short Black

A posledný kúsok značky Daphne sú šaty Daphne Short Black. Opäť máte k dobru jeden kúsok na nespočetné množstvo spôsobov. Popri strihu zaujme aj materiál zo zmesi viskózy a Cupra. Vďaka nej sú šaty krásne splývavé, vzdušné a jemné a pýšia sa hodvábnym leskom. V kombinácii s elegantnou čiernou farbou sa tak jedná o vysoko univerzálny kúsok, vhodný do letných ulíc aj na slávnostné príležitosti. Uviažte si ich podľa aktuálnej nálady a pripravte sa na zvýšenú pozornosť, ktorú so sebou tento skvost nesie.

Daphne Short BlackDaphne Short Black

Odporúčame pranie ručne, maximálne na jemný prací program pri teplote do 30 °C. Odporúčame používať ekologický prací prostriedok, ktorý je šetrný k prírode, oblečeniu aj pokožke. Nedávajte do sušičky. Univerzálna veľkosť má šírku v oblasti hrudníka 50 cm a dĺžku 90 cm. Cena je 104 €. Stačí vám kúpiť jedny šaty na leto, s ktorými vytvoríte look zakaždým inak.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske šaty, šaty Daphne, značka Daphne, španielska značka, variabilné šaty