Šaty robia človeka a tie dámske dámu?

Šaty robia človeka a tie dámske dámu?

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

Staré porekadlo hovorí, že šaty robia človeka. A že často podľa vonkajšku a oblečenia súdime človeka aký je a zaradíme si ho mnohokrát mylne. Pretože nielen šaty robia človeka človekom, aj keď taký nejaký pekný módny kúsok je fajn.

A keď teda šaty podľa porekadla robia človeka, ponúka sa úvaha – dámske šaty potom robia dámu? Nie, dámske šaty nerobia len dámu. Vďaka šatám môžete byť dámou rovnako ako sexy wamp, alebo pohoďáčka či športový diablik. To je dané štýlom, strihom, materiálom aj využitím vami oblečených šiat.

A čo napríklad značkové šaty? Nebolo by dobre začínajúcou sa jarou nejaký kúsok do šatníka doplniť? Možno si vyberiete z našich tipov!

Vans WM Funnier DressVans WM Funnier Dress

Vans WM Funnier Dress

Čierne dámske šaty od značky Vans s motívom okolo krku, sú vyrobené zo 100% bavlny. Majú krátky rukáv a sú v mini dĺžke. Čierna je farba ktorá ladí so všetkým, teda možno doplniť šaty módnymi doplnkami a obuvou v akejkoľvek farbe. Šaty vyjdú na 50 €.

Daily Paper FeriDaily Paper Feri

Daily Paper Feri

Fialové dámske šaty od značky Daily Paper so zaujímavým postranným motívom a pomenovaním Feri majú nastaviteľné široké ramienka a široký volánik v spodnej časti dĺžky šiat. Sú vyrobené zo 100% polyesteru a ich cena je 70 €.

Nike W NSW Essential Dress LBRNike W NSW Essential Dress LBR

Nike W NSW Essential Dress LBR

Jednoduché tričkové ružové dámske šaty od značky Nike s názvom W NSW Essential Dress LBR , majú nenápadné logo vpredu pod priekrčníkom, široké dlhšie rukávniky a hladké prevedenie. Vyrobené sú zo 100% bavlny a stoja 28 €.

Urban Classics Ladies 2-Layer Spaghetti DressUrban Classics Ladies 2-Layer Spaghetti Dress

Urban Classics Ladies 2-Layer Spaghetti Dress

Krémové dámske šaty od značky Urban Classics s tenkými čiernymi pruhmi, majú atypický vrchný diel, ktorý je vzadu čiastočne voľný a odhaľuje chrbtové partie. Materiálom je 100% bavlna a cena je 22 €.

adidas EQT Dressadidas EQT Dress

adidas EQT Dress

Čierne dámske šaty od značky adidas EQT s postranným logom, majú užší strih v maxi dĺžke. Zaujímavým detailom je širší zelený pružný lem výstrihu a veľké písmená EQT na ľavom boku šiat. Šaty stoja 42 €.

Nevybrali ste si? Nevadí, na Queens.cz nájdete ďalšiu kopu cool kúskov dámskych šiat.

Úvodné foto: Cheap Monday W implode šaty za 13 €

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske šaty, značkové šaty, šaty