Nevyhnutný, a nielen letný doplnok: slnečné okuliare

Nevyhnutný, a nielen letný doplnok: slnečné okuliare

Kategórie: Značkové oblečenie

Slnečné dni sa stále prehlbujú a sú početnejšie. Je to známka toho, že sa blíži leto. A nielen v ňom, ale už teraz sú nevyhnutným doplnkom každého outfitu kvalitné a dobré slnečné okuliare. Máte také?

Kvalitné slnečné okuliare sú totiž doslova kľúčovým doplnkom outfitu a zároveň jeho nevyhnutnou súčasťou. Obzvlášť potom v letných dňoch vhodne zvolené okuliare orámujú tvár a chránia pred nadmerným slnečným žiarením.

Ak hľadáte nejaké nové, či uvažujete o dokúpení ďalších slnečných okuliarov, vyberajte z našich tipov z e-shopu Queens.cz. V ponuke nájdete aj slnečné okuliare značiek Jeepers Peepers, Komono, MD, Urban Classics alebo Vans. Vyberiete si?

Jeepers Peepers Grey Tort BlueLens SunglassesJeepers Peepers Grey Tort BlueLens Sunglasses

Jeepers Peepers Grey Tort BlueLens Sunglasses

Masívne a zaujímavé, mierne hranaté rámy majú slnečné okuliare od značky Jeepers Peepers v sivom mramorovom prevedení s modrými sklami. Okuliare sú dodávané s bielym obalom. Cena slnečných okuliarov je 23 €.

Urban Classics Sunglasses Cypress 3-PackUrban Classics Sunglasses Cypress 3-Pack

Urban Classics Sunglasses Cypress 3-Pack

Hneď trojku okuliarov proti slnku dostanete od značky Urban Classics. Trio pomenované Sunglasses Cypress 3-Pack má čierne sklá a vždy inak farebné rámy, pretože súprava obsahuje okuliare s čiernymi, svetlo sivými a žltými rámami. Trio vás vyjde na 23 €.

Vans WM Hip Cat SunglassesVans WM Hip Cat Sunglasses

Vans WM Hip Cat Sunglasses

Jemné sú okuliare značky Vans s názvom WM Hip Cat Sunglasses vo svetlo ružových rámoch s čiernymi sklami a decentnými postrannými logami. Cool kúsok vás vyjde iba na 16 €.

MD Sunglasses FlowerMD Sunglasses Flower

MD Sunglasses Flower

Klasická Beatlesovská štýlovka, to sú slnečné okuliare od značky MD v cool guľatom prevedení so zlatými rámami a jemne sivými sklami. MD Sunglasses Flower majú cenovku 32 €.

Komono AlinaKomono Alina

Komono Alina

Elegantné slnečné okuliare od značky Komono s pomenovaním Alina v čiernom prevedení s hnedými sklami vás zaujmú na prvý pohľad nezvyklým oválnym tvarom. Súčasťou balenia je puzdro a handrička na okuliare, všetko za cenu 34 € z pôvodných 52 €.

Štítky: slnečné okuliare, Queens.cz, značkové okuliare, značkové slnečné okuliare