Slnečné okuliare: Wayfarer oslavuje opäť úspech

Slnečné okuliare: Wayfarer oslavuje opäť úspech

Kategórie: Ostatné

Jarné obdobie sa nenávratne blíži a silnejšie slnko si vyžaduje kúpu nových kvalitných slnečných okuliarov, ktoré ochránia váš zrak. Do všetkých obchodov už prúdia najnovšie produkty jarných kolekcií a je z čoho vyberať. A aké sú trendy pre tohtoročnú sezónu? Návrat oslavujú opäť klasické Wayfarer vo všetkých rôznych farbách a štýloch. Módnymi farbami budú farby pastelové až transparentné. Materiálovo budú stále prevládať slnečné okuliare z plastu, ale nebojte sa ani kovových aviatoriek.

E-shop Queens vám ponúka veľký výber klasických Wayfarer od značky Md, ktoré si môžete kúpiť na jej stránkach www.queens.cz za neuveriteľných 400 českých korún. Poďme sa teda spoločne na ich okuliare pozrieť. Ktoré budú tie vaše?

Slnečné okuliare Md alá Ray Ban

Tak aká farba bude tá vaša? Ružová, modrá, zelená, červená alebo fialová? Odviažte sa a ochráňte svoje oči originálnymi jednofarebnými okuliarmi značky Md.

Ak máte radi rôzne farebné kombinácie, značka Md vám ponúka slnečné okuliare v kombináciách čierna a biela, modrá a biela a ďalšie, s ktorými zaručene vyniknete.

Zdroj: www.queens.cz

Štítky: jednofarebné slnečné okuliare, viacfarebné slnečné okuliare, Md slnečné okuliare, Queens, Queens slnečné okuliare, slnečné okuliare, WAYFARER