Než poviete svoje ÁNO

Než poviete svoje ÁNO

Kategórie: Šperky

Okrem narodenia dieťaťa sú zásnuby a svadba tými najdôležitejšími míľnikmi v živote každého z nás. Teraz sú síce veľké honosné akcie zakázané, ale nič vám nebráni túto životnú udalosť aspoň v pokoji domova naplánovať.

Ak máte v pláne vašu dlhodobú partnerku požiadať tento rok o ruku, prejdite nielen ponuku zlatníctva, ktoré majú v ponuke originálne zásnubné prstene. Zásnubný prsteň by mal vystihovať nielen povahu vašej snúbenice, ale mal by jej tiež povedať, ako veľmi vám na nej záleží. Nepísaným pravidlom je, že zásnubný prsteň by mal byť osadený kameňom, či už diamantom, briliantom, alebo ich lacnejšími syntetickými variantmi. Dôležité tiež je, aby samotná žiadosť o ruku prebehla nezabudnuteľným spôsobom. Ak vám chýbajú romantické nápady, skúste poprosiť kamarátky vašej partnerky, nech vám poradia.

Zásnubný prsteň by mal byť s diamantomZásnubný prsteň by mal byť s diamantom

Samotná svadba je ešte náročnejšia na prípravu. Nakoniec sa obaja snúbenci vždy zhodnú, aby bola rozumným kompromisom pre predstavy oboch o tomto prvom dni spoločného života. Svadobní hostia odídu, fotografie časom vyblednú a jediné, čo nám dnes a denne pripomína naše veľké ÁNO, sú snubné prstienky. Nezabudnite si zaobstarať kvalitné svadobné prstene, aby vám vašu lásku vernosť a oddanosť mohli pripomínať čo najdlhšie. Práve vďaka tomu, že snubné prstene budete nosiť každý deň, mali by byť odolné, vkusné a zároveň elegantné.

Svadba je prvým dňom spoločného životaSvadba je prvým dňom spoločného života

Najčastejšie sa používa pri ich výrobe biele, žlté, alebo ružové zlato, chirurgická oceľ, striebro, či kombinácie týchto kovov. Ale môžete si nechať vyrobiť snubné prstienky napríklad z platiny, alebo titánu na zákazku. Fantázii sa medze nekladú. Nakoniec bude rovnako najdôležitejšie, aby vám vaše manželstvo vydržalo, možno dlhšie, než ten najkvalitnejší prsteň.