Aké šperky vybrať na ples?

Aké šperky vybrať na ples?

Kategórie: Šperky

Zima je veľmi limitujúcim ročným obdobím, pretože zatiaľčo na jar a v lete môžete kempovať, športovať vo vonkajších areáloch, chodiť na prechádzky, grilovať či organizovať párty pod holým nebom, v zimných mesiacoch si týchto radovánok neužijete. O to viac sa potom prirodzene upínate na sviatky a udalosti, ktoré sú v tomto stereotype príjemným spestrením. Jedným z nich je napríklad plesová sezóna, ktorá má svoje čaro a kde si ženy každoročne užívajú tú možnosť obliecť sa ako princezné, vyvetrať večerné šaty a ozdobiť sa nádhernými diamantovými šperkami, pre ktoré v bežnom živote nie je veľa príležitostí. Ukážte sa na tohtoročných plesoch vo hviezdnom svetle a zaobstarajte si klenoty, vďaka ktorým budete po celý výnimočný večer doslova žiariť.

Nebojte sa odlíšiť

Plesové šperky najčastejšie predstavuje štras alebo výrazné náhrdelníky s množstvom kamienkov a striebra. Iste, o ich kráse nie je pochýb, avšak je tu veľká pravdepodobnosť, že v prípade voľby takých šperkov budete podobné iným dámam v miestnosti, čím zvolená bižutéria alebo drahé klenoty strácajú svoj význam, a to by bola ohromná škoda. Nebojte sa od prvoplánových modelov trochu odlíšiť a namiesto svetlých farieb vyberte rovno šperky v čiernom prevedení. Zlaté náušnice s prekrásnym čiernym diamantom a menšími briliantmi v kombinácii so 14k bielym zlatom vám nielen skvele padnú, ale premenia vás v luxusnú bytosť, na ktorú muži ani ženy v sále len tak nezabudnú.

Autor: sperkyadiamantyskAutor: sperkyadiamantysk

Perly ako nestarnúca klasika

Ak hodláte investovať do plesových šperkov, v ideálnom prípade by ste si mali vybrať také, ktoré budú nadčasové, čiže moderné dnes, zajtra a aj za 10 rokov. Bižutériu môžete, vzhľadom k jej obstarávacej cene, obmieňať niekoľkokrát do roka, kúpiť si však luxusné šperky a potom ich nechať ležať v šperkovnici, by nebolo príliš výhodné. Skvelou voľbou pre skrášlenie dekoltu je rozhodne perlový náhrdelník. Perly, ako také, sú nestarnúcou klasikou, preto nemusíte mať obavu, že by ste v nich za niekoľko rokov pôsobili nemoderne. Ak zvolíte jemný a decentný kúsok, kde sa snúbi žlté zlato s jemnou sladkovodnou perličkou, kúpu do budúcnosti nebudete ľutovať. Perlový náhrdelník sa potom skvele hodí ku kokteilovým šatám, ale tiež k nohavicovému kostýmu, ktorý razom prestane byť nudný a všedný.

Autor: sperkyadiamantyskAutor: sperkyadiamantysk

Len ružová to môže byť…

Zďaleka nie všetky ženy sú zástankyne žltého zlata a príliš si nepotrpia ani na to biele, ktoré môže suplovať striebro. Pre tieto prieberčivé dámy alebo skrátka pre tých, čo sa chcú trochu odlíšiť a neísť s davom, je ideálnym variantom zlato ružové, ktoré má svoj neskutočný pôvab a šarm. Nosiť ho môžete na mnoho spôsobov a vytvoriť si tak spoločne ladiace kolekcie šperkov. Od svetových návrhárov určite zoženiete štýlové hodinky v „ružovom“ prevedení, ktoré sa hodia ku klasickým džínsom alebo športovejšej móde. Na honosnejšie udalosti a na plesy siahnite po niečom kvalitnejšom, ako je zlatý prsteň s vybrúseným drahokamom a drobnejšími diamantmi, ktoré spoločne krásne hrajú a vytvárajú jemný šperk pre každú ženu. O drahokame – Morganite, nachádzajúcom sa v stredu šperku, sa tradujú legendy, že dokáže udržať lásku, preto je vhodný aj ako prsteň zásnubný.

Autor: sperkyadiamantyskAutor: sperkyadiamantysk

Štítky: ples, šperky na ples, zlaté náušnice, zlaté prstene, diamantové šperky