Deers - originálne jelenie šperky českej výroby

Deers - originálne jelenie šperky českej výroby

Kategórie: Šperky

Šperky – trblietavé doplnky, ktoré ohromia každú ženu či dievča. Už ako malé dievčatá sme si skúšali mamine náhrdelníky, prstene a hrali sme sa na veľké dámy. Teraz už každá z nás má určite doma svoju šperkovnicu. Chcete ju doplniť novými originálnymi šperkami? Čo tak atypické skvosty českej výroby? „Handmade“ šperky s jeleními motívmi Deers od Kamily Písaříkovej vás ohromia!

Kto sú Deers?

Jelenie šperky Deers sú súčasťou nášho módneho trhu už od roku 2009. Deers vám zaručuje kvalitné ručné spracovanie, krásne komponenty, originalitu i eleganciu v jednom. Tieto atypické šperky už sa dostali aj za hranice našej krajiny a nosí ich mnoho žien z ​​Ameriky, Mexica alebo Japonska.

A kde si ich môžete zaobstarať vy? K dispozícii vám je stále vyvíjajúci sa e-shop Deers, ktorý vám ponúka výber z kolekcií náušníc, náhrdelníkov, brošní, prsteňov a ďalších exkluzívnych doplnkov.

Deers – jelenie šperky

Aký šperk Deers bude zdobiť vás? Čo takto originálna brošňa s jeleňom, ktorá ozdobí a rozžiari akékoľvek tričko alebo sako?

Brošňa Deers Ruženka, 22 €

Ak radi zdobíte svoj ​​dekolt výraznými šperkami, stavte na náhrdelníky s Jelenčekom Deers obohacujúce váš krk o luxus a šmrnc.

Náhrdelník Deers Diamant, 26 €

Náhrdelník Deers Picante, 23 €

Originálne môžete ozdobiť tiež svoje uši s visiacimi náušnicami Deers v tvare jelenčekov. Vyčešte si vlasy, nasaďte Jelenčeka, vyjdite do ulíc a užívajte si obdivujúce pohľady ostatných.

Náušnice Deers Rose&Rosie, 25 €

Čo tak nosiť mini Jelenčeka tiež na vašom prste? Prstene Deers sú ohromujúci módny doplnok, ktorý uchváti každého fanúšika Jelenčekov.

Prsteň Deers Zerran, 20 €

Deers vám ale tiež ponúka exclusiv kolekciu módnych doplnkov, za ktoré si síce trochu priplatíte, ale zaručene s nimi budete hviezda a ikona ostatných.

Čelenka Madonna, 76 €

Čelenka Maruška, 56 €

Zdroj: www.deers.cz

Štítky: Deers jelene, Kamila Písaříková, Deers, jelenie šperky, Deers šperky, Deers doplnky, jelenie módne doplnky, jelene