Džínsy Levis Ballon: ako z osemdesiatok

Džínsy Levis Ballon: ako z osemdesiatok

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle

Jar je tu a s ňou aj pár tipov z toho, čo tento rok na jar je nové. Jedným z nich sú džínsy typu Ballon.

Ako prvá s nimi prichádza značka Levis, ktorá tak džínsovú módu obracia k trendu 80. rokov. Vtedy platilo, že „čím väčšie nohavice, tým lepšie“. Toto motto reprezentujú aj nové „balónové“ džínsy.

Čo sú Ballon nohavice?

Balloon nohavice prípadne džínsy majú zvýšený pás, nafúknuté, dole ľahko zúžené nohavice v dĺžke k členkom a sú dokonalou kombináciou nadrozmernej estetiky osemdesiatok a dnešného moderného štýlu.

Tieto kúsky parádne zdôrazňujú pás a môžete ich tak nosiť s vypasovanými topmi a hrať sa s proporciami. Môžete však skúsiť aj siluetu prestrihnutého pása, keď ich skombinujete ich s oversized topom, ktorý si zastrčíte do nohavíc.

Nebojte sa experimentovať a byť osobití, ukážte svoju kreativitu. Môžete s nimi experimentovať a ukázať svoju kreativitu. Ballon nohavice a džínsy totiž dokonale reprezentujú súčasný uvoľnený, ležérny teda casual štýl.

Aké dostanete kúpiť?

  • Balloon ako sa im ležérne hovorí, dostanete hneď v štyroch variantoch a pestrej palete farieb a materiálov.
  • Základný strih má zvýšený pás cez 31 cm a dĺžku ku členkom so zaoblenými a mierne sa zužujúcimi nohavicami – to sú Balloon Jeans.
  • Nasledujú džínsy Balloon v štýle z 80. rokov s ľahko zníženým sedom a nafúknutými, zužujúcimi sa nohavicami – teda '80 Balloon Leg.
  • A konečne nohavicová verzia Pleated Balloon , alebo Cool Pleated Balloon zo strečového krepu so sámikmi v páse.

Ktoré si vyberiete pre tohtoročnú jarnú sezónu?

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Levis, Ballon, džínsy Ballon, voľné džínsy, ležérne džínsy