Tipy na jesenno zimné trendy v oblečení

Tipy na jesenno zimné trendy v oblečení

Kategórie: Dámske oblečenie

Chcete aj v sychravom a chladnom počasí zažiariť? Potom nie je nič jednoduchšie ako nakombinovať niektorý z našich tipov a zároveň nevšedných módnych kúskov.

Jeseň aj skorá zima má svoje osobité čaro: listy sa zafarbia do krásnych hrejivých farieb, ranné a večerné mrazíky sfarbia prírodu do strieborna, a občas na nás vykuknú aj slnečné lúče. Tiež sa v v tomto období uchyľujete skôr dovnútra, než von? A nie je to škoda? Buďte vonku napriek akémukoľvek počasiu! Veď príroda je krásna a príma na jeseň aj v zime!

Ak je to len preto, že neviete čo si obliecť, alebo jednoducho nemáte chlad radi, kúpte si niektorý cool kúsok z KiK! Potom budete vždy teple a zároveň trendy aj na sklonku tohto roku.

Nájdete tam kúsky, v ktorých doslova zažiarite. Pretože u jesenne zimného oblečenia je potrebné dbať nielen na vzhľad a farbu, vrátane pohodlia, ale aj na dostatočnú ochranu pred vetrom a dažďom, ktorú budeme počas chladných dní určite potrebovať.

K bežnému oblečeniu do práce môžete pripojiť napríklad štýlovú striebornú bundu, ktorá vás spoľahlivo zahreje a tiež s ňou oslníte ostatných svojim nevšedným outfitom. V prípade prívetivejšieho počasia potom môžete zvoliť napríklad vestu v kombinácii s hrejivou fleecovou bundou.

No a ak ste skôr priaznivcom športovejšieho ležérneho štýlu, iste vás poteší ponuka lyžiarskych búnd, ktorú v predajniach KiK nájdete. Tú si však nemusíte vziať len na horské zjazdovky, ale v prípade silných mrazov tiež napríklad do mesta v kombinácii s pohodlnými džínsami.

A navrch môžete celkový svoj vzhľad príjemne doplniť huňatou čiapkou s brmbolcom a hrejivým šálom. Ceny všetkého sú viac než príjemné a pohybujú sa od 6 € a 7 € za čiapky, 8 € za fliesové mikiny, cez 9 € za šály a 17 € za prešívané vesty, až po 21 € za bundy. Z farieb dominujú čierna, tmavo a svetlo sivá a príjemná bordó.

Pôjdete do toho?

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske oblečenie, jeseň, zima, KiK