Buďte ako Sarah Jessica Parker a vyberte podprsenku s Bra Twist!

Buďte ako Sarah Jessica Parker a vyberte podprsenku s Bra Twist!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie

Intimissimi opäť a znovu otriasa svetom dámskej spodnej bielizne. Zameriava sa na potreby žien v reálnom živote. Skúste to ako ich ikona modernej a dynamickej ženskosti: Sarah Jessica Parker.

Intimissimi novo predstavuje zábavnú možnosť obliekania podprsenky – Bra Twist, ktorá je teraz podporená kampaňou s herečkou a teraz tiež choreografkou Sarah Jessicou Parker, aj celým radom ďalších úžasných nových tvárí čakajúcich na svoje objavenie.

Obliekanie spodnej bielizne v rytme tanca

Americká herečka sa pre tentokrát premenila v choreografku Bra Twist od Intimissimi, nového, veľmi ženského tanca, ktorý je akýmsi harmonickým rituálom a sledom štyroch pohybov, ktoré každá žena robí, keď si oblieka svoju obľúbenú podprsenku.

podprsenka Belissimapodprsenka Belissima

Spoty kampane

Každý spot je koncipovaný okrem iného nielen ako video, ale aj ako tutoriál a pomocník pre ženy.

podprsenka Clarapodprsenka Clara

Spoty ukazujú

  • ako nájsť perfektne padnúcu podprsenku
  • ako si upraviť dĺžku ramienok
  • ako si zapnúť podprsenku za chrbtom
  • ako správne umiestniť prsia do košíčkov
  • a veľké finále: Bra Twist
podprsenka Danielapodprsenka Daniela

Či už si milé dámy obliekate svoju podprsenku akokoľvek, Intimissimi máte vždy po boku. Je nielen pomocníkom s ktorým nájdete tú správnu podprsenku, ale aj učiteľa aby ste vedela, ako ju správne obliecť, aby dokonale padla na telo.

podprsenka Elenapodprsenka Elena

Intimissimi je špecialista na spodnú bielizeň tiež podprsenky pre ženy aj dievčatá. Pomáha pri výbere zo svojej širokej ponuky viac ako 40 typov podprseniek tak aby ste došli vždy k tomu správnemu typu z hľadiska podpory a funkcie, bez kompromisu štýlu a elegancie. Pre Intimissimi je totiž každá z vás jedinečná, s originálnym typom postavy aj osobnosti. Každá z vás totiž potrebuje „tú svoju“ podprsenku, ktorá má požadovaný štýl a funkciu a pomôže vám vylepšiť postavu. Tá správna podprsenka pomáha žene vyjadriť jej osobnosť.

podprsenka Emmapodprsenka Emma

Spoty s S.J.Parker

V cykle piatich krátkych spotov Sarah Jessica spolu s ďalšími novými tvárami predstaví všetky novinky pre túto sezónu.

podprsenka Gioiapodprsenka Gioia

Ktoré to sú?

  • najnovšie podprsenka z radu Vera, určená pre ženy s väčšou veľkosťou košíčkov, t.zn. ženy, ktoré potrebujú maximálnu podporu
  • nové hodvábne super push-upky
  • dokonalé bavlnené a čipkované trojuholníkové podprsenky
podprsenka Larapodprsenka Lara

Virtuálna realita s avatarom Sarah Jessicy Parker

Nakoniec má Intimissimi pre svoje zákazníčky pozvánku na originálnu dobrodružnú cestu do ultra modernej rozšírenej reality. Keď naskenujete v obchode, online i offline a na sociálnych sieťach pomocou webovej kamery QR kódy, zjaví sa avatar Sarah Jessicy Parker, ktorý vám pomôže vybrať tú správnu podprsenku.

podprsenka Sofiapodprsenka Sofia

Môžete si s virtuálnou Sarah Jessicou zatancovať, urobiť si spoločné selfie a potom si kúpiť podprsenku podľa vášho výberu. A mnoho ďalšieho. Kampaň Intimissimi Bra Twist pobeží na celom svete formou televíznych spotov, online, ako tlačová reklama a na billboardoch. Skúsite si vybrať medzi kúskami Intimissimi so Sarah Jessicou Parker?

podprsenka Tizianapodprsenka Tiziana

Zdroj foto: Intimissimi

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Intimissimi spodná bielizeň, vhodný výber podprsenky, kampaň Bra Twist, tanec Bra Twist, Sarah Jessicou Parker