Od bežeckých tretier k štýlovému oblečeniu

Od bežeckých tretier k štýlovému oblečeniu

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Už stovka rokov uplynula od doby, kedy zakladateľ JWFoster na trh uviedol tretry pre bežcov. A viac ako pol storočia od chvíle, keď svoju firmu JWFoster premenoval na Reebok. A tak je cesta značky vydláždená od bežeckých tretier až k štýlovému športovému oblečeniu. Vyberte si z našich tipov!

Reebok Gigi Bodysuit

Reebok Gigi Bodysuit

Reebok Gigi Bodysuit Čierne dámske body od značky Reebok s oranžovými a bielymi motívmi za 50 €. Nadšený športovec a podnikavec JWFoster stojí za pôvodom značky Reebok. Tá dnes je nielen popredným výrobcom športovej obuvi pre mužov, ženy aj deti, ale tiež produkuje od roku 1990 cool športovú štýlovú módu.

Reebok AC Dress

Reebok AC Dress

Tmavo modré dámske šaty Reebok AC Dress s bielymi motívmi a decentným logom na prednej časti sú za 42 €. A po piatich rokoch (v roku 1995) sa značka Reebok dostala aj k nám, a zaujala na trhu športového oblečenia pozíciu po boku veľkých značiek ako Nike a Adidas, keď s poslednou menovanou sa v roku 2007 spojila.

Reebok CL V Crop Tee

Reebok CL V Crop Tee

Reebok CL V Crop Tee čierne dámske tričko s krátkymi rukávmi od značky Reebok s bielym logom na hrudi za 36 €. Po tomto roku však Reebok spúšťa aj výrobu športového oblečenia. V roku 1995 sa značka Reebok prvýkrát prebojovala aj na trh do Slovenskej republiky a v roku 2007 sa tu pre slovenský trh spája so spoločnosťou adidas.

Reebok GP Unisex Fleece Crew

Reebok GP Unisex Fleece Crew

Reebok GP Unisex Fleece Crew biely pánsky crewneck od značky Reebok s čiernymi motívmi na hrudi a chrbte za 64 €. Čo všetko Reebok z oblečenia ponúka?


  • Dámske body
  • Športové šaty
  • Dámske legíny
  • Športové nohavice a tepláky
  • Mikiny a bundy
  • Tričká s dlhým aj krátkym rukávom
  • Tielka a topy
  • Športové šály
  • Čiapky a ponožky
Reebok GP Unisex Longer T

Reebok GP Unisex Longer T

Reebok GP Unisex Longer T čierne pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Reebok s bielymi motívmi na prednej časti a chrbte za 38 €. Nevybrali ste si z našich tipov? Na Queen.cz nájdete plno ďalších príma kúskov.

Úvodné foto: Reebok CL V Crop Tee v bielom prevedení za 36 €

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Značka Reebok, oblečenie, Queens