Ponožky dávno nepatria k nesprávnym darčekom

Ponožky dávno nepatria k nesprávnym darčekom

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Ponožky sú súčasťou nášho oblečenia dlhé roky. Ešte donedávna boli tiež dosť neprávom považované za nepatričný a nevítaný darček – pod stromčekom, k narodeninám aj iným príležitostiam.

Dnes je všetko inak. Ponožky sa nosia do sandálov, do lodičiek a značky sa predháňajú v tom, ponúknuť zákazníkom coll a trendy farby a dekory. Aj vy môžete s ponožkami zažiariť.

Takéto značkové ponožky s trendovým dekorom a v cool farbe potešia každého – aj vás. A čo ešte len, ak sú to štýlové ponožky od návrhárov. To je dnes niečo trendové a žiadané. Pozývame vás na exkurziu do sveta ponožiek. Necháte sa zlákať?

Ponožky Blue Iceberg

Ponožky Blue Iceberg

Firma V páru (predtým Gråpenger)

Predstavujeme vám firmu V páru, ktorá funguje na trhu do roku 2015. Je to česká značka zameriavajúca sa na módne doplnky vrátane prémiových ponožiek. Všetky ich produkty sú od počiatku až do konca navrhované a vyrábané v Českej republike. Dôraz je kladený vždy na prvotriednu kvalitu a nadčasový (ale aj veselý a vtipný) dizajn.

Prečo názov V páru?

No poznáte to – skladáte vyprané ponožky a zrazu vám chýba niektorá do páru. Aby sa vám to nabudúce nestávalo, firma V páre vymyslela cool novinku – vymysleli ponožky s cvočkami, ktoré postačí pripnúť k sebe. Spolu a pekne pohromade vám vydržia tak v koši na bielizeň, tak aj v práčke a na šnúre. Už žiadne hľadanie ponožiek!

Ponožky Kotvy

Ponožky Kotvy

Ponožky Kotvy

Kotvy patria k vyšším bavlneným ponožkám, ktoré sú skvelé na každodenné nosenie. Na výrobu poslúžila vysoko kvalitná bavlna, vďaka ktorej sú ponožky extrémne príjemné na nohe a parádne pohodlné. Zosilnenie polyamidom na päte a špičke u kotiev zvyšuje ich odolnosť. Ponožky majú certifikáciu OEKO-TEX Standard 100. Dostať ich v rozmeroch L – M. Cena jedného páru je 9 €.

Ponožky Roung Melange

Round Melange majú vyššiu členkovú časť a sú vyrobené z kvalitnej bavlny. Rovnako tu boli partie päty a špičky zosilnené polyamidom. A aj tieto ponožky majú na leme cvoček na pripnutie páru k sebe. V Česku vyrobené ponožky majú certifikáciu OEKO-TEX Standard 100 a jeden pár vo veľkosti M a L stojí 9 €.

Ponožky Roung Melange

Ponožky Roung Melange

Ponožky Blue Iceberg

Design ponožiek Blue Iceberg vo svojom abstraktnom dekore znázorňujú rozoklané útesy. Ponožky sú vyrobené zo zmesi 80% bavlny, 17% polyamidu a 3% elastanu. Boli vybrané teda len zdravotne nezávadné materiály, a aj preto majú ponožky certifikáciu OEKO-TEX Standard 100 a môžete ich mať vo veľkostiach M a L za cenu 13 € pri jednom páre.

Nevybrali ste si? Tak ďalšie príma kúsky nájdete na Designbuy.cz.

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: ponožky, pánske ponožky, dámske ponožky