Štýlový tip na darček na poslednú chvíľu: Calvin Klein spodná bielizeň

Štýlový tip na darček na poslednú chvíľu: Calvin Klein spodná bielizeň

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Pánske oblečenie

Tieto kúsky oblečenia nie sú síce vidieť, ale napriek tomu sú v outfite kľúčové, pretože musia dobre padnúť, aby ste sa cítili po celý deň dobre. A značková spodná bielizeň môže byť v tejto dobe štýlovým darčekom.

Takým darčekom pod stromček na poslednú chvíľu. Tipom, kedy neviete, čo kúpiť. Pretože také kúsky potešia každého – muža a predovšetkým ženy.

Calvin Klein slip nohavičky za 18 € a Calvin Klein Unlinet podprsenka za 24 €. Calvin Klein je značka, ktorá tieto kúsky má vo svojom repertoári. A v pestrej palete farieb a strihov, pričom sa všetky kúsky spodnej bielizne CK vyznačujú tým, že sedia ako druhá koža, sú pohodlné, funkčné a z veľmi príjemného zmesového materiálu, ktorý z veľkej časti pozostáva z bavlny s prímesou elastanu.

Trend značkovej bielizne je poznať naprieč svetom. A obľubu si stále viac získava spodná bielizeň funkčná, bezšvíková, eko a pohodlná. A práve pohodlie je synonymom spodnej bielizne značky Calvin Klein.

Calvin Klein String bikiny za 19 € a Calvin Klein Unlinet podprsenka za 26 €. Od mladej generácie sa vlna týchto kúskov šíri a narastá aj s vekom a staršími generáciami. Čo je pochopiteľné. Pohodlie je totiž niečo, čo je rovnako dôležité pre pohodu a pozitívne vnímanie sveta okolo ako dobré jedlo.

Calvin Klein Inc. je módna značka so sídlom v New Yorku. Na svedomí ju má americký módny návrhár Calvin Klein, ako člen rodiny maďarských emigrantov spolu so svojím priateľom Barrym Schwartzom. Značka vznikla v roku 1968.

Calvin Klein Unlined Triangle čierna za 38 € a Calvin Klein Unlined Triangle telová za 38 €. Prvotným sortimentom a vôbec prvými kolekciami boli dámske a pánske kabáty. Tie boli prezentované v New Yorku, a onedlho sa značka objavila na stránkach časopisu Vogue. Potom už nasledovalo strmé stúpanie značky nahor, k vrcholom módneho priemyslu a na módne móla.

Calvin Klein ako značka sa dnes nesústredí len na športovo ladenú dámsku a pánsku spodnú bielizeň, ale mnoho ďalších šik kúskov – saká, kabáty, džínsy, tričká s krátkym a dlhým rukávom, rovnako ako legíny, tepláky, tielka, šiltovky, alebo módne doplnky ako opasky, kabelky, tašky, kozmetiku, alebo napríklad plážové šľapky, plavky a slnečné okuliare.

Calvin Klein Boxer Brief 3pack za 44 € a Calvin Klein Boxer Briefs 2pack Modern Cotton za 42 €. Oblečenie Calvin Klein je často unisex typu čiže džínsy, tričká a módne doplnky tak môžu ako ženy, tak muži. Vráťme sa však späť k spodnej bielizni. To je pri značke Calvin Klein stále kľúčovým artiklom.

Nebolo by teda od veci na tieto šik a pohodlné kúsky sa pozrieť. A ak si nevyberiete z toho, čo prezentujeme v článku, skúste pozrieť na e-shop Queens.cz=564&did=­3] , kde nájdete oveľa viac zo značky Calvin Klein.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: spodná bielizeň, dámska spodná bielizeň, pánska spodná bielizeň, Calvin Klein