Ako sa najlepšie naladiť na vianočné nákupy? Nakúpte si pre seba

Ako sa najlepšie naladiť na vianočné nákupy? Nakúpte si pre seba

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Aj keď je vianočná výzdoba v niektorých obchodoch pomaly od konca septembra, až v novembri sa pomaly ale isto začínajú plniť obchody lovcami darčekov. Tiež vás pri pomyslení na Vianoce začína bolieť hlava? Potom je načase sa proti všetkému obrniť. Urobte si najprv pekný deň sama pre seba a kúpte si niečo pekného.

Spojte príjemné s užitočným a vydajte sa na lov nových kúskov do vášho šatníka. Nech vám to pristane na firemnom večierku alebo pri vianočných návštevách príbuzenstva – za tú drinu si to zaslúžite!

Úpletové šaty pre každú príležitosť

Ak rada nosíte šaty, nemusíte sa ich vzdávať ani v zime. Do chladného počasia sú skvelou voľbou úpletové šaty, ktoré vás zahrejú, a navyše v nich budete vyzerať skvele. Môžete v nich ísť do práce aj na večierok či do divadla. Krásne sa totiž kombinujú – s pančuchami a čižmami vyzerajú prudko elegantne, s úzkymi legínami a nohavicami zase športovo. Chybu neurobíte s čiernou klasikou, roztomilými vzormi od prúžkov po zvieratká, a ak máte odvahu, vyskúšajte napríklad trendy červenú a fialovú.

Úpletové šaty voľte tak, aby vám boli pohodlné. Nosia sa skôr upnutejšie, v puzdrovom štýle. Vyvarujte sa oversized svetra, ak ste silnejšej postavy. Zbytočne by vám pridával kilá. A nezabudnite celý outfit doladiť nejakým zaujímavým šperkom či trebárs klobúkom.

Nová kabelka? Odvážte sa

Túžite po nejakej zaujímavej kabelke a vždy skončíte s čiernou klasikou, pretože tá sa hodí ku všetkému? Vyberáte podľa toho, aby mala veľa miesta, a potom v nej nikdy nemôžete nič nájsť? Čo takto sa raz odviazať a vybrať takú, ktorá sa vám naozaj páči? Výrazne farebnú s minimom vreciek, kabelku s atypickým tvarom… Možností je veľa. Kabelku na bežné nosenie už doma máte, tak si raz urobte radosť!

Pyžamo od babičky? Vyberte si sama

Ak bežne pod stromčekom nájdete od rodičov či prarodičov praktické darčeky, ako sú pyžamá a košele, ktoré potom ležia roky v skrini, skúste tento rok babičku predbehnúť a vybrať si niečo sama. Aj keď nočný odev býva často to posledné, na čo myslíme, prečo si nekúpiť niečo pohodlného a pritom pekného? Vo vašom šatníku by totiž aspoň jedno exkluzívne pyžamo nemalo chýbať. Trebárs sexi tričko a šortky alebo roztomilé farebné či vzorované sety.

Urobte si čas sama pre seba

Ak už pre seba máte nakúpené, nezabudnite si urobiť relax deň sama pre seba. A nemusíte kvôli tomu chodiť do wellness centra. Stačí si napustiť vaňu, nasypať do nej kúpeľovú soľ a na chvíľku zabudnúť na celý svet. Predvianočný stres vás potom nemá šancu dostihnúť.