Na vlne babieho leta: spodná a nočná bielizeň v hlavnej úlohe

Na vlne babieho leta: spodná a nočná bielizeň v hlavnej úlohe

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie

Spodná bielizeň, rovnako ako to, v čom spíte, by malo byť v prvom rade pohodlné. Pri jeho výbere by ste mali dbať nielen na správnu veľkosť, ale aj strih a tiež na materiál.

Dámy mi iste dajú za pravdu, že nie je nič tragickejšie ako škrtiaca podprsenka, alebo nočná košieľka z nepriedušnej alebo drsnej látky. S nástupom babieho leta, ktoré je tento rok naozaj krásne, je tou najlepšou dobou k revízii bielizníka a obstaranie niekoľkých nových kúskov – nielen zvodnej bielizne, ale hlavne pohodlného oblečenia na spanie.

Inšpiráciou vám môže byť nová dámska kolekcia spodnej a nočnej bielizne značky KiK, v ktorej nájdete modely rôznych strihov a veľkostí, a to vrátane bielizne pre dámy plnších tvarov.

Zvodné krivky

Väčšina žien výber spodnej bielizne podceňuje. To je ale chyba. V štýlovej a zároveň pohodlnej bielizni sa budete dámy viac cítiť samy sebou a spozná to aj vaše okolie. Zďaleka najviac ženy robia chyby pri nákupe podprseniek. Väčšina z nich si ich kupuje príliš malé, a ich nosenie sa mnohokrát stáva utrpením.

Pri správnej voľbe veľkosti by ste nikdy nemali dámy cítiť, že na sebe nejakú spodnú bielizeň vôbec máte. Vhodné modely nájdete v novej kolekcii KiK, ktorej dominuje nežná čipka v pohodlných strihoch s prevládajúcimi odtieňmi čiernej a ružovej.

Pohodlný spánok

Pre kvalitný spánok je potrebný nielen kvalitný a dobrý matrac, ale aj pohodlná nočná bielizeň, ktorá vás nikde nebude škrtiť a nejako obmedzovať. V pohodlnom mäkkom pyžame sa vám budú snívať krásne sny, a navyše si v ňom môžete urobiť aj „pyžamový“ víkend, alebo leňošiť celý deň v pohodlí domova.

Či už máte radšej nočné košieľky, alebo teplákové pyžamá, v KiK si určite vyberiete. V jeho aktuálnej kolekcii bavlnenej nočnej bielizne hrajú prím ružová, sivá a tmavo modrá farba noci.

A ceny?

  • nohavičky od 2 do 4 €
  • podprsenky okolo 5 €
  • sexy nočné košieľky za cca 9 €
  • pyžamové nohavice za 6 až 8 €
  • pyžamové tričká za cca 4 €
  • pyžamové súpravy za 10 až 11 €
  • bavlnené nočné košele za 6 € až 10 €

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámska spodná bielizeň, dámska nočná bielizeň, pyžamo, košieľka, nohavičky, podprsenka