Slnečné okuliare ako módny doplnok

Slnečné okuliare ako módny doplnok

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy

Slnečné okuliare sú jedinečný módny doplnok, ktorý dotvára váš osobný štýl. Konečne sú tu slnečné dni, a preto sú slnečné okuliare nevyhnutným doplnkom outfitu.

Hlavnou funkciou slnečných okuliarov by ale mala zostať ochrana očí pred škodlivým UV žiarením. Ostré slnko môže byť nebezpečné, pretože vaše oči mu ešte neprivykli, a hlavne mnohí zabúdajú, že aj oči je potrebné chrániť.

Oči máte len jedny. Keď si ich poškodíte, býva to väčšinou nenávratný akt. Dlhodobé vystavenie intenzívnemu slnečnému žiareniu vám môže spôsobiť sivý zákal, v extrémnom prípade aj poškodenie sietnice, krátkodobo „len“ nepríjemný a bolestivý zápal rohovky. Naviac sa vám dámy pri žmúrení očí pri prudkom slnku zvýrazňujú vrásky! Takže neváhajte a nasaďte si štýlové slnečné okuliare.

Kvalita na prvom mieste

Také dobré a kvalitné slnečné okuliare ochránia oči i citlivú pokožku okolo očí pred nebezpečným UV žiarením. A ešte sa za ne štýlovo schováte. Nosia sa rôzne typy a veľkosti, tie rozmernejšie lepšie tienia oči z rôznych uhlov a poskytujú lepšiu ochranu.

Chráňte svoje oči štýlovo

Slnečné okuliare dnes nájdete doslova na každom rohu. Ale pozor, nie všetky sú kvalitné. Za tými by ste mali vyraziť do optiky, alebo overeného obchodu. Pohodlným variantom potom je výber doma od stola v niektorom online obchode.

V eshopoch môžete vyberať z mnohých značiek, tvarov a farieb aj cenových relácií v kvalite, ktorá vám dáva istotu, že vaše oči budú chránené a v poriadku. Okuliare proti slnku dnes nie sú len nutnosťou na ochranu očí, ale stávajú sa čoraz častejšie aj súčasťou outfitu, teda apartným módnym doplnkom, s ktorým je nutné počítať. Za okuliare sa skrývajú aj celebrity. Tak prečo nie Vy a k tomu štýlovo?

Zdroj foto: BigBrands.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: slnečné okuliare, ochrana očí, módny doplnok