Vráťte sa do detstva: skúste Disneyho!

Vráťte sa do detstva: skúste Disneyho!

Kategórie: Oblečenie - eshopy, Topy, tričká, tielka

Tričká s potlačou sú už pár sezón nenahraditeľným kúskom. Ak nefandíte tvrdým designom s logami, tak skúste obrázkové motívy. A trendom doby sú známe a krásne postavičky od Disneyho. Vráťte sa do detstva a oblečte si Disneyho!

Možno to niektorým bude znieť až infantilne, ale Walt Disney a jeho motívy majú niečo do seba. A prečo nerozohrať jar a leto hravo s jeho postavičkami?

Najznámejšie a najobľúbenejšie

Sú nielen veľmi obľúbené, ale skutočne patria medzi tie na svete najznámejšie a najkrajšie. Motívy Walta Disneyho, režiséra, scenáristu, ilustrátora a autora mnohých stále populárnych postavičiek. Sú to geniálne jednoduché obrázky, ktoré nás sprevádzajú od detstva, tak prečo sa so svojimi obľúbenými hrdinami nepochváliť aj dnes? Môžete si vybrať Popolušku, Krásku a Zviera, Mickey Mouse, Káčera Donalda i ďalšie postavičky.

Walt Disney proste frčí

Mikiny a tričká s motívmi Walta Disneyho sú kúsky, ktoré môžu veľmi jednoducho a efektívne odľahčiť outfit, dodať mu hravosť a ubrať mu na strohosti. Môžete ich nosiť pod sako, bundu, sveter, cardigan, samozrejme k džínsom, alebo šortkám, ale tieto motívy si skvele rozumejú aj so sukňami rôznych strihov. Patria k multifunkčným motívom, ktoré by tento rok vo vašom šatníku rozhodne nemali chýbať.

Motívy na jemnom pozadí

Farebná škála tričiek a mikín je skôr jemná a triezvejšia a pohybuje sa od bielej a béžovej, cez sivú a bledomodrú až po ružovú a čiernu. Je to zámer, ktorý absenciou sýtosti týchto kúskov necháva krásne vyniknúť samotným Disneyovským motívom na nich.

Tak sa dámy nehanbite za to, že máte radi rozprávky, a skúste nimi ozvláštniť svoj look! Hľadajte v online e-shopoch, pričom pestrý výber nájdete na Vinted.cz, BigBrands.cz, Emp-shop.cz a ďalších.

Zdroj foto: Big Brands.cz; Facebook.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: tričká, mikiny, motívy Walt Disney, dámska móda,