Predstavujeme tenisky Veja First Lady!

Predstavujeme tenisky Veja First Lady!

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

Máme pre vás epesný pár obuvi dámy! Jedinečný a vtipný kúsok od značky Veja je tu! Limitovaná edícia má len 1000 kúskov, tak neváhajte!

Tenisky od francúzskej značky Veja majú nápis First Lady na pätách, ktorý sa po prekrížení nohy zmení na Lady First. Unikátna limitka šik tenisiek, vznikla v spolupráci s Modetrotter.

tenisky Veja First Ladytenisky Veja First Lady

Veja First Lady

Sú rozmarné, ženské aj s peknou dávkou vtipu. Drzé a ženské, krásne a ironické, vtipné a príťažlivé. To všetko obsiahne Veja First Lady. Značka Veja ponúka tieto tenisky s ironickým nápisom First Lady na pätách (každá topánka jeden nápis), za cenu 144 €.

K páru Veja tenisiek First Lady obdržíte dvoje šnúrky. Športové topánky majú logo značky na bokoch topánok a podrážka je vyrobená z prírodného kaučuku, ktorý je eticky získavaný. Veja First Lady majú vnútornú vložku z bio bavlny a polyuretánu a ušité sú z nízko-chrómovanej kože. Celé sa vyrábajú v Brazílii.

Značka Veja

Francúzska značka, ktorá sa preslávila krásnymi a odolnými teniskami, slávi úspechy na všetkých frontoch. Pri nákupe bavlny podporuje lokálnych pestovateľov a pri získavaní kaučuku používa inovatívne eko technológie. Neprodukuje nadbytky, redukuje emisie CO2 a podieľa sa na zamestnávaní sociálne znevýhodnených.

Zdroj foto: Veja

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: tenisky, Veja, First Lady