Jesenné farebné ladenie

Jesenné farebné ladenie

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Značkové oblečenie

Sychravé počasie dáva o sebe už veľmi intenzívne vedieť. Obliekame sa stále viac do teplejších a teplejších vrstiev oblečenia. Ale viete v akej farbe všetko obliecť a čo dnes frčí? Poznáte tohtoročné jesenné farebné ladenie?

Tohtoročná jeseň sa vyfarbila podľa zadania spoločnosti Pantone, ktorá vyhlasuje každoročne na začiatku roka nové farby pre daný rok. Počas roka bolo ladenie veľmi jemné a pastelové, na jeseň je sýtejšie, ale stále vo farbách roka.

Tými dominujú ako hlavné rovno dve – modrá Serenity a ružová Quartz. A v pätách im kráča ďalších osem – broskyňová Echo, žltá Buttercup, tmavo modrá Snorkel, akvamarínová Limet Shell, svetlo červená Fiesta, svetlo fialová Gray, stredne zelená Flash, svetlo kávová Iced Coffee. A tak je dámska jesenná móda predovšetkým v týchto farbách.

Tretí štvrťrok tohto roka si môžete však vyladiť aj podľa svojho uváženia. Teda tak, ako sa páči vám. Jesenná farebnosť je v tomto smere veľmi benevolentná. Neoľutujete, keď si zaobstaráte módne novinky v červenej, šedej a tmavo modrej. Stálicou je čierna, elegantná béžová a smotanová.

Súčasné módne trendy jesene sú ležérne a hrejivo pohodlné. Stierajú úplne rutinu a svojou rozmanitosťou nabijú pre mnohých smutný jesenný čas sviežosťou a mladistvosťou.

Zdroj foto: Answear.sk

Štítky: módne trendy, módne novinky, dámska jesenná móda, farebné ladenie, jeseň