Vianočné parfémové balíčky pre ňu aj pre neho

Vianočné parfémové balíčky pre ňu aj pre neho

Kategórie: Parfumy

Tretia adventná nedeľa už je za nami a Vianoce sú za rohom! Už je skoro načase byť zabezpečený vianočnými darčekmi pre všetkých svojich priateľov a rodinu. Ak ste to ale ešte nestihli, v tomto článku vám dáme tip na darčeky, ktoré potešia snáď každého – parfumové balíčky. Ak si objednáte zo stránky Parfemy.cz do 16.00h dňa, ešte ten istý deň je balíček ihneď odoslaný rovno k vám domov. A to sa oplatí nie?

Ako už bolo vyššie povedané, my vám dáme v tomto článku tipy na parfumové balíčky, ktoré by mohli vašich kamarátov aj rodinných príslušníkov potešiť.

Parfumové balíčky pre ňu

Správna žena by mala vždy mať parfum, ktorý osvieži jej deň a ktorý ju vďaka vôni charakterizuje. Takže čo takto euforický Calvin Klein, roztomilá Chloé alebo napríklad vášnivá Givenchy?

CHLOÉ L´Eau De Chloé, 65 €

CALVIN KLEIN Euphoria Forbidden, 68 €

GIVENCHY Very Irresistible, 60 €

Parfumové balíčky pre neho

Správny elegantný chlap sa pozná nielen podľa topánok či hodiniek, ale aj podľa jeho nezameniteľnej vône. Doprajte preto svojmu priateľovi či otcovi parfum, ktorý z neho urobí neodolateľného chlapa. Môže to byť divoký Armani, charizmatický Hugo Boss alebo napríklad čarovný Tommy Hilfiger.

HUGO BOSS Boss No. 6, 60 €

ARMANI Acqua Di Gio Pour Homme, 82 €

TOMMY HILFIGER Tommy, 60 €

Zdroj: http://www.parfemy.cz

Štítky: vianočné balíčky, vianočné parfumové balíčky, parfumové balíčky, parfumové sady, parfumová sada Givenchy, parfémová sada Armani, parfumová sada Hugo Boss, toaletná sada Calvin Klein