Na letnej vlne retra

Na letnej vlne retra

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Značkové oblečenie

Letné dni prajú neobvyklým outfitom. K nim nepochybne patria retro kúsky. Napríklad tie z ponuky Blanky Straka.

Každý žena, ktorá má rada voľnosť a eleganciu po nich rada siahne. Sú totiž nielen krásne, a tak trochu dýchajúce minulosťou, ale aj veľmi pohodlné, pričom krásne zvýraznia vaše krivky – na tých správnych miestach.

Apartné retro dámske šaty Dolly and Dotty Wendy White Polka sú trendy pripomienkou päťdesiatych rokov. Šaty Blanky Straka si môžete obliecť kamkoľvek, a vždy budete IN a stredom pozornosti okolia.

Perfektne ladia s akoukoľvek párty, diskotékou, spoločenským večerom, alebo naopak dômyselne doplnené koženou či koženkovou bundičkou a vyladené na á la moto športy outfit, napríklad na jazdu v kabriolete či na chopperu. Tieto šik bodkované krásky sú neodolateľné, a za cenu 44 € iste stoja. Získate s nimi výborný doplnok svojho šatníka, ktorý budete nosiť pri mnohých príležitostiach.

Šaty sú urobené s V výstrihom v prednom i zadnom diele. Majú skryté zapínanie vo forme krytého zipsu v zadnom diele, v partii chrbta. K šatám patrí opasok so sponou, v rovnakom dizajne ako celé šaty Dolly and Dotty Wendy White Polka. Ale okrem toho je k šatám k dispozícii aj rýdzo biely opasok, vďaka ktorému svoj celý outfit ešte lepšie doladíte.

Dámske šaty s milými bodkami majú krásne širokú a pohodlnú kolesovú sukňu, pod ktorú si môžete obliecť spodničku, čím ešte objem aj efekt kolesovej sukne umocníte. A ak zvolíte spodničku v kontrastnom farebnom prevedení (napríklad ladiacou s kabelkou a topánkami), vytvoríte si úplne nový rozmer aj efekt celého outfitu.

Tieto retro parádne dámske šaty Dolly and Dotty Wendy White Polka, radi si oblečú aj korpulentnejšie postavičky a budú sa v nich cítiť ako kráľovné akcie. Nielenže šaty zakryjú nedostatky, ale naopak zvýraznia prednosti ženskej siluety a postavy. Šaty dostanete v eshope Blanka Straka .

Tak čo na ne dámy hovoríte? Idete do nich?

Zdroj foto: Blanka Straka

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: Dolly and Dotty Wendy White Polka, Blanka Straka, dámske retro šaty