Jarná džínsová Levi’s romanca z Laurel Canyonu

Jarná džínsová Levi’s romanca z Laurel Canyonu

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Poďte s nami do legendárneho Laurel Canyonu! Jarná kolekcia Levi's je inšpirovaná práve ním a jeho okolím.

A tak je kolekcia inšpirovaná nekonečnými západmi slnka medzi palmami, kaktusmi a bungalovmi z Hollywood Hills za Sunset bulvárom, kde sa Laurel Canyon nachádza. Stal sa tu malou a príjemnou oázou pokoja v rušnom súčasnom svete, malá perla uprostred mesta.

A ako taký prilákal už mnoho umelcov, od architektov, cez hercov až po folkových spevákov, vrátane vo svojej dobe populárnych hippies a rockerov. Z tohto bohémskeho centra LA vznikla umelecká revolúcia, ktorá pretvorila svet. A tomu všetkému dáva kolekcia Levi's hold.

Nežne žensky

Dámy, ženy a dievčatá určite ocenia zlúčenie klasických pracovných odevov a moderného štýlu v rôznych odtieňoch indiga s nevšednými a pritom tradičnými prvkami a rysmi ženskosti. Krásne tvarujúce skinny džínsy sú nevyhnutnou súčasťou šatníka každej ženy, keď možno vyberať medzi rôznymi typmi a tvarmi nohavíc. K dispozícii sú Super Skinny, rovné, rozšírené, retro zvony aj džínsy s vysokým pásom. Každé z nich majú svoje osobité čaro. A každé z nich sú jedinečné svojimi ultra mäkkými materiálmi.

Chýbať nemôžu najobľúbenejšie kultové džínsy 501® CT, ktoré sú dostať v celej škále farieb – od čisto bielej, až po tmavo-modré odtiene, často v kombinácii s potrhaním. V kolekcii sa skvejú aj farby ako vyblednutá čierna, biela a klasické kontrastné kvetové vzory. Kombinovať je možné s mikinami, alebo jemnými dámskymi topmi s nádychom polovice minulého storočia.

Ležérne uvoľnené tričká a dokonale strihané košele sa nosia s vyšisovanými sukňami strihu A, akoby vypadnuvších zo sedemdesiatych rokov. A obľúbenou nadčasovkou sa určite stane novinka medzi sukňami – džínsová sukňa Icon strednej dĺžky, strihaná mierne do A. A takou malou čerešničkou je elegantný čierny kožený krivák.

Mužná sila denimu

V pánskej kolekcii okrem klasickej a kultovej päťstojednotky, sú dostať aj upravené 501® CT v mnohých odtieňoch denimu. K nim perfektne sadne nadčasová džíska, alebo bomber z matného materiálu, ale aj zelenkavá parka.

Zaujímavým akcentom sú sýto farebné tričká a ďalšia klasika západu – kockované westernové košele. Môžete ich nakombinovať s veľmi trendovými slimkami 511™ alebo jednoznačne progresívnymi skinnami 510™. Podstatným akcentom kolekcie pre mužov je jedinečné prispôsobenie každého kúsku aj celého outfitu jednotlivcami a jeho štýlu i osobnosti. Hravé záplaty a vyšívané detaily na všetkom denimové – od džínsov až po klasické baseballové čiapky, tomu dávajú veľký priestor.

Zdroj foto: Levi's

Štítky: Levi’s, denim, džínsy, Laurel Canyon