Módna aktualita / Autograph od Marks & Spencer

Módna aktualita / Autograph od Marks & Spencer

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Tašky a kabelky

Nové modely jarnej kolekcie Autograph od Marks & Spencer

Oblečená luxusne ako zo smotánky alebo letne neutrálna v prírodných farbách? Pozrite si nové jarné modely kolekcie Autograph od Marks & Spencer. Sami si vyberiete, ktorá možnosť vám sedí viac.

Autograph spája modernú klasiku so štipkou mestskej slobody, zdržanlivej elegancie a silou ženskej siluety. Hlavnou témou jarnej kolekcie sú slnečné odtiene krajiny, farby mora plné svetla a nostalgie, jednoduché strihy a krásne, elegantné línie. Ľahko sa nájdete v dvoch sekciách najnovšej kolekcie Autograph: ako zo smotánky a letne neutrálna.

Letne neutrálna

Je o sile farieb: bledých, neutrálnych, jasných, ale o trochu menej sladkých, než všadeprítomné letné sorbety. Je to raj pre ženy milujúce elegantné šaty, jednoduché tvary a elegantné línie. Moderné strihy, kvalitné materiály a textúry zdôrazňujú všetko, čo je krásne pre siluetu ženy.

Ako zo smotánky

Je veľmi elegantný štýl inšpirovaný 60. rokmi: cesty, filmy a móda filmových hviezd a hviezdičiek z tých čias. Tento štýl charakterizujú čisté línie, farebné odtiene vody, pruhy a početné odkazy na športový štýl v luxusnej edícii. Efekt? Neformálny a decentný vzhľad, ktorý je ideálny pre letné dni.

Štítky: m&s, marks&spencer, autograph, olečení Marks&Spencer, šaty, kabelky, lodičky, kalhoty, šátky