Aké trendy frčia v dámskej obuvi?

Aké trendy frčia v dámskej obuvi?

Kategórie: Dámske topánky

Móda je premenlivá a vrtošivá dáma. Každoročne je IN niečo iné, ako v štýle, forme, tak vo farbách a materiáloch. O trendoch v dámskej obuvi to platí tiež. Aké trendy obuvi frčia tento rok? Ktoré materiály, farby a štýly budú dominovať?

Trendy pre tohtoročné leto a jeseň sú mladistvé – plné farieb, veselé až šibalské. K tomu trochu lesku, zlatých a strieborných odtieňov a elegantná čierna s hnedou. Jednoducho pre každého niečo a každý si príde na svoje. Móda súčasnej obuvi dokáže vyhovieť jednoducho každému.

azúrová modrá je dobrá aj na topánkachazúrová modrá je dobrá aj na topánkach

Áno, dáma menom móda je značne nepredvídateľná. A tak mnohé štýly, prvky, materiály a farby sú akosi nestarnúce, často sa znovu sa vracajú, aj keď v jemne obnovenom kabáte. Pri dámskej obuvi je tento trend viditeľný najviac.

športové vzdušné topánky v červenej sú trendyšportové vzdušné topánky v červenej sú trendy

Markantným prvkom akéhokoľvek štýlu je pohodlnosť obuvi. Nehľadiac na farebnosť, štýl či materiál, všetko sa nesie v duchu pohodlia, ležérnosti a komfortu a príjemného pocitu. Noha má byť ako v bavlnke láskaná a nesená topánkami tak ako by bola bosá, a pritom bez obťažujúcich nerovností na povrchu cesty, po ktorej kráča.

pohodlná elegancia v bordópohodlná elegancia v bordó

A štýl, ktorý je na špici všetkých, je športový. Športový štýl je totiž akosi samozrejme synonymom pohodlnosti. A v súčasnosti sa športové topánky nenosia len pre voľný čas. Môžeme ich obúvať aj do spoločnosti, do práce, či do mesta. Rapídne sa zmenilo nazeranie na módu obuvi v spojitosti so štýlmi obliekania a outfitmi.

dúhové letné sandálkydúhové letné sandálky

Ale aj všetok ďalší štýl má svoje miesto na výslní pánskej, detskej, a hlavne dámskej obuvi. Márnivá pani móda tento rok dopraje slušať všetkým štýlom. Vyberte si tú svoju obuv na Takemore.net!

Zdroj foto: Takemore.net

Štítky: obuv, topánky, dámska, trendy, farby, štýly