Letné plastová obuv je super!

Letné plastová obuv je super!

Kategórie: Dámske topánky

Obuv v našom živote hrá dôležitú úlohu. Aj keď si to nie každý uvedomuje, tak ťarcha celého nášho tela dopadá na nohy a tým pádom na topánky. Obuv by mala byť kvalitná, pevná a predovšetkým pohodlná. Predsa len v nej trávime takmer celý deň a niekedy aj noc.

Letná obuv by na rozdiel od zimnej mala byť ľahká. Nemala by zaťažovať nohy. K asi najtypickejšej letnej obuvi patria žabky, balerínky a sandále. Obuv je pohodlná a vďaka novým a novým tvarom je tiež moderná. Tohtoročným hitom je plastová obuv. Plastové nie sú len žabky, ale aj sandálky alebo lodičky. Materiál, z ktorého sa obuv vyrába je zdravotne nezávadný. V tomto unikátnom materiále budete zaručene trendy. Cena topánok sa rapídne nelíši od klasickej obuvi a je tak pre každého dostupná. Sandálky bývajú bohato zdobené či už korálkami, štrasom, páskami alebo mašličkami.

Letnú plastovú obuv je možné nosiť k jeansom, šatám, sukniam alebo kraťasom. V prípade, že vám nevyhovuje voľná päta, možno zakúpiť aj žabky so zapínaním okolo členku.

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz/
foto: tamsislondon.cz

Štítky: plastové balerínky, plastové žabky, dámska obuv, obuv, plastová obuv, topánky