Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia!

Dámska obuv a zimná sezóna: Ideálna kombinácia!

Kategórie: Dámske topánky

Či už bude nadchádzajúca zimná sezóna chladnejšia viac či menej, je nevyhnutné sa na ňu dobre pripraviť. Jeseň už máme tu a mrazivé obdobie na seba nenechá dlho čakať. Navyše v týchto mesiacoch prichádzajú zmeny rýchlo, a tak nie je radno výber tej správnej zimnej obuvi podceňovať, a to samozrejme nielen zo zdravotných dôvodov. Zima je predovšetkým príležitosťou krásy! Ak ju plne využijete, môžete sa tešiť na najpríjemnejšie chvíle spojené nielen s vysokým pohodlím, ale tiež estetickými nárokmi. Dámske topánky na zimu 2012 vám predstavíme nižšie.

Snehule a čižmy

Hitom tohtoročnej zimy budú zaručene dámske snehule. Snehule sú topánky určené do snehu a ako také sú odolné voči nízkym teplotám. Charakteristický je pre nich kožúšok – vybrať si môžete viditeľný, alebo pekne schovaný v spodnej časti topánok. Snehule sa vyrábajú z nepreberného množstva materiálov. Dôležitou súčasťou kvalitných dámskych snehulí sú nepremokavé membrány s technológiou Goretex, Duo-tex aj iné, ktoré zabezpečia, že vaše nohy zostanú suché aj napriek nepriazni počasia. Protišmyková podrážka potom obstará to, že vaše nohy – a nielen tie – zostanú celé. Toľko k funkčným vlastnostiam. Dámske snehule sú samozrejme obuvou módnou, nanajvýš štýlovou a vysoko atraktívnou. Nezáleží na výške ani na druhu zapínania, podstatné je, aby vám topánky poskytovali čo najviac potešenia.

22

Stálicu v zimnej sezóne predstavujú čižmy, ktoré na rozdiel od snehulí využijete aj v chladnejších jesenných dňoch s teplotnými výkyvmi. Dámske čižmičky sú neuveriteľne chic, v čiernej koži potom zastupujú pozíciu klasiky číslo jedna v každej módnej zimnej garderóbe. Ak sa navyše nebojíte ukázať istú dávku extravagancie, odporučiť možno čižmy nízke v kombinácii s pančuškami a sukňou. Elegantná súhra dá vyniknúť vašim nohám a osobitosti. Ďalšou zaujímavou variantou je obutie vašich čižiem do slušivých pletených návlekov. S úžasnými vzormi so zimnou tématikou potom nepochybne dodáte vášmu outfitu vhodný nádych.

Zimnú obuv ponúka Raja

Bohatú ponuku dámskych topánok na zimnú sezónu 2012 ponúka spoločnosť Raja – jednotka v internetovom predaji topánok. Online predaj obuvi je stále využívanejším spôsobom, ako si obstarať topánky v tej najlepšej kvalite a zároveň za najlepšiu cenu. So zárukou vrátenia tovaru do štrnástich dní nestojí nákupom nič v ceste. Vyskúšajte a určite nebudete ľutovať.

22 22 22 22 22 

zdroj: Topánky od Rejnokobuv.cz
foto: Hemer / Thinkstock

Štítky: čižmy, snehule, dámske snehule, čižmy na zimu, topánky na zimu, zimná obuv, zimné topánky, obuv na zimu, Raja, Raja obuv, obuv Raja, online predaj obuvi