Farebné letné šaty od Marks & Spencer

Farebné letné šaty od Marks & Spencer

Kategórie: Dámske šaty

Ľahké letné šaty sú to pravé v horúcich letných dňoch! Tento kúsok odevu je totiž spravidla vyrobený z ľahkých materiálov a dodáva vám tak na sviežosti a pohodlí. Pre rok 2012 je ponuka šiat veľmi rozmanitá a ponúka vám napríklad šaty v pastelových farbách, so vzormi kvetov, etno alebo zvieracích vzorov. Vyberať môžete zo štýlových maxi šiat alebo zvodných krátkych šiat.

My vám v tomto článku prinášame to najlepšie z ponuky značky Marks & Spencer.

Dlhé letné šaty Marks & Spencer

Dlhé šaty a sukne sú in pre rok 2012. Môžu ich nosiť aj dievčatá s menšou postavou, lebo dokonale zakryjú nedokonalosti postavy. Môžete ich nosiť nielen pri teplých letných večeroch na večierky, ale aj počas letných dní na pláž.

Krátke letné šaty Marks & Spencer

Krátné šaty sú pre letné obdobie klasikou. Vyberať ich môžete v trendových kvetovaných dizajnoch, rôznych strihoch a dĺžkach. V mini šatách môžete ukazovať svoje krásne opálené nohy.

Párty šaty Marks & Spencer

Ak sa budete počas letných dní chystať na párty či večierok, aj pre vás si Marks & Spencer * pripravil luxusnú róbu. Vyskúšajte tieto ** párty šaty a staňte sa hviezdou večierka!

Zdroj: www.marksandspencer.com

Štítky: minišaty, Marks & Spencer, letné šaty, šaty pre leto 2012, Marks & Spencer letné šaty, dlhé šaty, krátke šaty, maxišaty