Luxusné podprsenky - viete si vybrať tú najlepšiu?

Luxusné podprsenky - viete si vybrať tú najlepšiu?

Kategórie: Dámska spodná bielizeň

Spodná bielizeň je nevyhnutnosťou, ktorú vlastní každý už prakticky od kolísky. Kým muži si vystačia so spodným dielom, u ktorého pri nakupovaní a výbere si zvyčajne nijako nepotrpia, na dámsku spodnú bielizeň sú kladené úplne iné nároky. Už dávno neplatí, že by bielizeň mala byť rýdzo účelná a komfortná, ale predovšetkým sa musí páčiť, a to nielen dámam, ale aj ich polovičkám. Nie jedna štúdia tiež dokazuje, že v modernej a sexi spodnej bielizni sa ženy cítia oveľa sebavedomejšie a príťažlivejšie, než v bavlnených nohavičkách, ktorými by pohrdla aj babička v rokoch. Milé dámy, ak si chcete pripadať výnimočné a chcené úplne každý deň, nakupujte luxusné nohavičky a podprsenky, ktoré vyzdvihnú vaše dokonalé prednosti.

Spodná bielizeň by mala byť vždy kvalitná, autor: AxamiSpodná bielizeň by mala byť vždy kvalitná, autor: Axami

Ako šiel čas s podprsenkami

Ženy sa snažili svoje prednosti, z ktorých muži už v dávnom staroveku omdlievali, vystavovať na obdiv najrôznejšími spôsobmi. Vystužené zvršky či také známe a stáročia obľúbené korzety, siahajú tak až do ďalekej minulosti. V upnutom korzete síce prsia vyzerali výborne a bujný dekolt vlastnila aj menej obdarená žena, avšak o pohodlí nemohla byť ani reč. Existujú aj prípady, keď prasknutá kostica v korzete, ženu, počas niekoľkých minút, usmrtila. S osvetovým nápadom na komfortnejšiu spodnú bielizeň potom prichádzajú Európania už v 19. storočí nášho letopočtu, pričom úplne prvá podprsenka vznikla roku 1913 v New Yorku, pod rukami Mary Phelps Jacobovej. Samozrejme nasledoval neuveriteľný prevrat vo svete módy, vďaka ktorému po podprsenke túžila úplne každá žena, a to nielen v Amerike. Roku 1928 tak vznikli prvé číslované podprsenky, ktoré vyhovovali ako menšiemu, tak objemnejšiemu poprsiu a tiež širšiemu hrudníku. O 10 rokov neskôr sa v podprsenkách objavili tiež kostice a v roku 1947, s konceptom unikátnej spodnej bielizne, ktorý možno považovať za objav storočia, sa verejne preslávil, už vtedy uznávaný, Christian Dior.

Podprsenka vám musí vždy dokonale sadnúť, autor: AxamiPodprsenka vám musí vždy dokonale sadnúť, autor: Axami

Dnes je pre každú dámu, dokonca aj mladšie dievča, podprsenka úplne bežnou záležitosťou, bez ktorej by väčšina neopustila múry svojho domu. Avšak vzhľadom na to, že na podprsenky všetkého druhu narazíte prakticky v každom obchode s oblečením a často aj v supermarketoch, kde by ste bielizeň naozaj nečakali, treba vyberať starostlivo a nakupovať vždy kvalitné kúsky, ktoré svedčia postave, prsiam a navyše vyzerajú skvele. Kým tričko si môžete kúpiť v second hande, podprsenka by mala byť vždy luxusná, vyrobená z kvalitných materiálov a s akostnou výstužou, preto sa nebojte trochu zainvestovať.

Široký výber kvalitnej bielizne – to je značka Axami

Vzhľadom k tomu, že má každá žena úplne odlišné proporcie, môže byť často veľmi ťažké, natrafiť na dobrý kúsok, ktorý vám bude vyhovovať vo všetkých smeroch. Správna podprsenka musí dokonale sedieť na prsiach, nesmie vás nikde škrtiť, zvierať alebo vás dokonca obmedzovať v pohybe a keď zdvihnete ruky nad hlavu, podprsenka by mala zostať na svojom mieste a byť tak pre prsia stále oporou, nech už robíte čokoľvek. Ak tieto zásadné kritériá vaša bielizeň nespĺňa, nastal ten správny čas pre zmenu. Podprsenky značky Axami sú nielen dokonalou oporou pre prsia, ale zároveň sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré lichotia aj citlivej koži. Či už preferujete push up efekt, podprsenky bez výstuže, čipky, množstvo farieb alebo skôr decentný vzhľad, Axami má pre vás širokú ponuku, z ktorej si vyberie aj tá najnáročnejšia klientka.

Chcete si zaobstarať kvalitnú bielizeň? Potom len u Daniela-pradlo, autor: AxamiChcete si zaobstarať kvalitnú bielizeň? Potom len u Daniela-pradlo, autor: Axami

Štítky: spodná bielizeň, luxusná spodná bielizeň, luxusná bielizeň, Axami, bielizeň pre ženy, dámska spodná bielizeň