Tehotenská móda alebo čo nosiť, keď čakáte?

Tehotenská móda alebo čo nosiť, keď čakáte?

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Ostatné, Topy, tričká, tielka

Plodiť ďalšie generácie je údelom každého človeka na planéte, preto sa aspoň raz za život, takmer každá žena dostane do obdobia očakávania a prípravy na založenie rodiny. Tehotenstvo sa teda týka celej populácie a napriek tomu je tehotenskej móde venované tak málo pozornosti. V módnych časopisoch, v televíznych šou a na prehliadkach sa neustále objavujú vychudnuté modelky s tak nepraktickými modelmi, ktoré by si mala problém obliecť bežne vyzerajúci žena, nieto potom „tehuľka“. Nie je sa teda čomu diviť, že sa gravidné ženy mnohokrát obliekajú neforemne a nudne.

Každá žena sa rada cíti pekne a sexy a obzvlášť v takom období, ako je tehotenstvo, kedy sa nemôže pýšiť ultra štíhlou postavou. Pripadáte si v niektorých modeloch skôr ako bacuľky, než ako tehotné? Potom prestaňte nakupovať v nadmerných veľkostiach alebo nosiť manželove vyťahané tepláky a radšej sa zamerajte na tehotenské oblečenie, ktoré je krásne, štýlové, moderné a navyše neuveriteľne komfortné.

Buďte krásne v zamestnaní

Veľa tehotných žien sa necíti vo svojom „stave“ príliš dobre v zamestnaní. Ak pracujete v kancelárii či niekde, kde je potrebné vyzerať seriózne a nosiť formálne oblečenie, môže byť pre vás prechod k tehotenskej móde pomerne zložitý. Vy však do práce nemusíte chodiť v legínach a voľnom tričku. Kúpte si moderné tehotenské sukne, ktoré sú prispôsobené rastúcemu brušku a zároveň spĺňajú všetky predpoklady moderných modelov. V kombinácii s farebnou blúzkou, sakom a výrazným šperkom, budete vyzerať úplne senzačne.

Chcete byť moderná aj v zamestnaní?, autor: detska-vybavickaChcete byť moderná aj v zamestnaní?, autor: detska-vybavicka

V tehotenstve aj do spoločnosti

Hneď ako vám začalo rásť bruško, obmedzili ste sa len na chodenie do zamestnania a domov, pretože máte pocit, že vám to jednoducho nepristane? To je však ohromná škoda, pretože najkrajšie obdobie života, ktoré trvá len 9 mesiacov, by ste si mali užívať plnými dúškami, a to každý deň. Vďaka prekrásnym modelom tehotenskej módy si tento rok môžete užiť aj plesovú sezónu alebo sa vydať s partnerom či kamarátkami na luxusnú večeru. Tehotenské šaty schovajú bruško, ale naopak vyzdvihnú plný dekolt a prepožičajú vám krásny vzhľad, v ktorom budete len prekvitať.

Prečo by ste mali prestať chodiť do spoločnosti?, autor: detska-vybavickaPrečo by ste mali prestať chodiť do spoločnosti?, autor: detska-vybavicka

V pohodlí doma a počas spánku

V tehotenstve ženy prechádzajú radom hormonálnych zmien, ktoré s náladou lomcujú prakticky každú sekundu. Preto je veľmi dôležité, aby sa cítili stále maximálne komfortne, a to ako v zamestnaní, tak predovšetkým doma, kde by mali stále odpočívať a byť svieža. Ak vás počas domáceho relaxu alebo spánku vaše doterajšie pyžamo tlačí, ťažko sa ráno budete cítiť ako znovuzrodená. Nenúťte svoje bruško krčiť sa v neforemných nohaviciach a radšej si zaobstarajte pohodlné a praktické tehotenské pyžamo.

Autor: detska-vybavickaAutor: detska-vybavicka

Štítky: dámske oblečenie, nakupovanie, móda, tehotenské oblečenie, tehotenská móda, šaty, pyžamá